جراح فک اصفهان

 جراح فک اصفهان

جراحی فک و صورت همانطور که از نامش مشخص می باشد، در حیطه بخش های بالایی و جلویی سر از قبیل: سر و گردن، فک، صورت و دهان می باشد که درمان و انجام این اعمال توسط  جراح فک اصفهان انجام می پذیرد. عوامل متعددی منجر به مراجعه به جراح مورد نظر و انجام جراحی های فک و صورت می گردد که شامل: انحراف فک بالا و یا انحراف فک پایین، عدم وجود چانه و یا بزرگ بودن اندازه چانه، نقایص و سندروم های مادرزادی، وجود و نمایان شدن مقدار زیاد لثه در حین لبخند، تنگی شدید فک بالا، عوارض ایجاد شده توسط ضربه به بخش های فکی و صورت و جلو و یا عقب بودن فک پایین و … می باشد.

جراح فک اصفهان | جراح فک اصفهان

ویژگی های جراح فک اصفهان

با در نظر داشتن به این موضوع که فک و صورت از اعضای حساس و مورد توجه و هم چنین قابل مشاهده هر فردی می باشد، بر همین اساس بسیار ضروری و مهم می باشد که به وسیله  جراح فک اقدامات لازم به منظور جراحی و یا درمان آن صورت گیرد.

در ادامه برخی از ویژگی ها یا خصوصیات بهترین جراح فک اصفهان را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا با دیدی باز به سراغ جراح فک اصفهان مورد نظر برای جراحی و درمان بروید و تحت درمان و جراحی های ویژه و موردنیاز قرار بگیرید. از جمله این ویژگی ها و خصوصیات به شرح زیر می باشد :

بهترین جراح فک  ، جراحی می باشد که از مدرک تخصصی، مهارت و تبحر خاص و ویژه ای برخوردار باشد و این مدارک تحصیلی را از معتبرترین مراکز آموزشی و دانشگاه های علوم پزشکی دریافت کرده باشد.

بهترین جراح فک اصفهان ، جراحی است که دارای پروانه طبابت و جراحی داشته باشد. دارای نمونه کارهای قبلی و هم چنین سوابق جراحی و درمانی بسیاری باشد و در زمان مشاوره نمونه کارهای ثبت شده را به مراجعه کنندگان نشان دهد و اطمینان آن ها را به خود و تخصص خویش جلب نماید.

تجربه، سابقه و مهارت بالایی در زمینه انجام تمامی جراحی های زیبایی و درمانی فک و صورت داشته باشد. از امکانات و تجهیزات پزشکی و هم چنین از دستگاه های به روز دنیا و مدرنی استفاده کند و همواره در راستای پیشرفت و افزودن علم خویش تلاش های بسیار زیادی کند. دارای اخلاق و رفتار محترمانه و صبورانه ای باشد و در برخورد با بیماران و مراجعه کنندگان نهایت صبر را پیشه گیرد.

سایر خصوصیات

مطب و یا کلینیک جراح فک می بایست در موقعیت جغرافیایی مناسبی قرار گرفته باشد و رفت و آمد به آن جا با کمک تمامی وسایل نقلیه عمومی و شخصی امکان پذیر باشد. نکته دیگر در رابطه با مطب و یا کلینیک جراح فک اصفهان مذکور این است که می بایست از تمیزی و پاکیزگی خوبی برخوردار باشد.

یکی دیگر از ویژگی های بهترین جراح این است که باید تمامی فعالیت های خود را زیر نظر وزارت بهداشت انجام دهد. به مسائل و جنبه های مالی توجهی نداشته باشد و برای جلب رضایت قلبی بیماران از هیچ گونه عملی خودداری ننماید.

جراح فک اصفهان | جراح فک اصفهان

علت مراجعه به جراح فک اصفهان

جراح فک اصفهان خدمات بسیاری را در زمینه انجام جراحی های مرتبط با فک و صورت و هم چنین دهان را ارائه می دهند . و از این روز دلایل متعددی به منظور مراجعه به ایشان وجود دارد. نکته قابل توجه دیگر این است که با در نظر داشتن نوع آسیب وجودی، نوع درمان جراح متفاوت می باشد. از جمله دلایل مراجعه به جراح به شرح زیر می باشد:

 1. برای اینکه زخم ها را بهبود یابد، نیاز است که جراح موردنظر ابتدا آن ها را درمان و سپس بخیه های لازم را بزند.
 2. به منظور یاری رساندن به دندان های از دست رفته، بهترین جراح فک و صورت باید شکستگی ها را درمان کند و آن را ببندد.
 3. برای این که شکستگی های فک را التیام ببخشد، باید اقدام به فشرده سازی سخت نماید.
 4. علت دیگر مراجعه به جراح فک و صورت، سیم کشی فک به منظور کمک رسانی به تثبیت فک برای درمان شکستگی فک بالا و یا پایین می باشد.

لازم به ذکر است که جراحان دهان دندان، کلیه مشکلات مرتبط با مفصل گیجگاهی زیرواره ای یعنی بخشی که فک پایین به جمجمه اتصال پیدا کرده است را درمان می کند.

دلایل مراجعه

با در نظر داشتن موارد فوق، بهترین جراح پیش از انجام هر اقدام و یا عملی، ابتدا ترومای صورت را مورد بررسی و مدیریت قرار می دهد و سپس عوامل متعدد تاثیرگذار در انجام جراحی را اعم از یافتن نوع آسیب، سن بیمار، شدت و اندازه قسمت آسیب دیده شده و هم چنین جای آسیب، تاریخچه سلامتی بیمار را پیش از هرگونه درمان و یا جراحی در نظر می گیرد.

جراحی دهان و فک و صورت یکی از جراحی‌هایی است که طیف وسیعی از بیماری‌ها، صدمات و نقوص سر و صورت و فک و گردن و طاق جمجمه، چه بافت نرم و چه بافت سخت ناحیه‌ی دهان و فک و صورت را اصلاح می‌کند. رشته‌ی جراحی دهان و فک و صورت در جهان به عنوان یکی از تخصصی ترین رشته‌های پزشکی شناخته شده است ولی در ایالات متحده آمریکا از تخصص‌های رشته دندانپزشکی می‌باشد.

.جراح فک اصفهان | جراح فک اصفهان

مواقع مختلفی پیش می‌آیند که شما بخاطر حل مشکلات دهان خود به دندانپزشک مراجعه می‌کنید. و پس از معاینه بهترین جراح فک و چانه همچنین بهترین فوق تخصص جراحی فک و صورت، با تجویز مواردی به وضعیت دهان شما رسیدگی می‌شود . و یا اقدام به کشیدن و موارد جراحی دیگر مربوط به دهان و فک می‌کند.

جراح فک خوب در اصفهان

بعضاً مشکلاتی برای شما پیش می‌آیند که تنها روش برای حل آن مراجعه به جراح فک اصفهان می‌باشد. مشکلاتی که حول موضوعات دهان و دندان وجود دارند و به طبع نیازمند جراح دهان فک و صورت برای حل آن‌ها می‌باشد. جراح فک اصفهان ، پزشکی است که به درمان مشکلات دهان، دندان، ناحیه فک از جمله استخوان های صورت، گونه و بافت نرم می پردازد.

درمان این نوع از مشکلات بیشتر اوقات شامل جراحی و روش‌های مرتبط با درمان بیماری‌ها می‌باشد . که در این پروسه شاهد بهبود عملکرد و همچنین زیبایی خود خواهید بود. به همین علت شما نیاز دارید . تا شناخت حداقل از جراح فک اصفهان داشته باشید تا بدانید در چه موقع نیازمند مراجعه به آن هستید.

جراحی دهان و فک و صورت در چه مواقعی توسط جراح فک اصفهان انجام می‌شود؟

اولین قدمی که باید برای تشخیص لزوم انجام جراحی فک و صورت بردارید، شناخت فک سالم و طبیعی از فک‌های ناسالم و مشکل‌دار است. اگر فک فرد مورد نظر دچار مشکلاتی باشد در انجام اعمالی مثل جویدن، صحبت کردن و حتی نفس کشیدن دچار مشکل می‌شود . که بسیار واضح و قابل تشخیص است. این لیست مواردی است که با وجود آن‌ها پزشک را متقاعد به انجام عمل جراحی یا حداقل معاینه‌ی عمیق می‌کند.

 • انحراف فک بالا
 • تنگی شدید فک بالا
 • وجود درد مزمن در فک‌ها و مفاصل آنها
 • وجود تومور در فک
 • اشکال در جویدن و بلع غذا
 • جلو بودن فک پایین
 • عقب بودن فک پایین
 • انحراف فک پایین
 • عدم وجود چانه

جراح فک اصفهان | جراح فک اصفهان

بهترین متخصص جراح فک و صورت

صورت و فک از نظر آناتومی و کارآیی پیچیده ترین قسمت بدن انسان می باشند. اطلاعات وسیع و درمان تخصصی پزشکی یک جراح فک،دهان و صورت احتیاج به یک دوره تحصیلی کاملا مخصوص دارد. بدین ترتیب برای تکمیل دوره فوق تخصصی جراحی فک،دهان و صورت باید ابتدا دو رشته پزشکی و دندان پزشکی را که حداقل 10 سال طول می کشد، را پشت سر بگذارند.

گذراندن دوره های تخصصی

در نهایت بعد از گذراندن دوره تخصصی پنج ساله می توان به عنوان متخصص جراح فک،دهان و صورت مشغول به کار می شوند.بسیاری از جراحان فک، دهان و صورت علاوه بر داشتن تخصص در این رشته، دوره های دو ساله ای برای گرفتن فوق تخصص جراحی های پلاستیک – بازسازی صورت انجام می دهند.با این ویژگی ها جراحان فک،دهان و صورت به عنوان تنها متخصصین ویژه تمامی جراحی های ناحیه صورت به شمار می روند.

بالاترین هدف این پزشکان مداوا و بازسازی اجزای بدن در قسمت گردن، صورت و جمجمه چه از نظر کارآیی(جویدن، قورت دادن و صحبت کردن) و چه از نظر زیبایی می باشد .

جراح بینی اصفهان

متخصص جراحی فک، صورت و زیبائی و جراح بینی اصفهان

دکتر بهنام خرّمی در تیر ماه ۱۳۵۵ متولد شدند و در سال ۱۳۷۹ مدرک دکتری خود را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اخذ نمودند. ایشان در سال ۱۳۸۶ دوره تخصصی را به پایان رسانده و بورد تخصصی را با رتبه اول کشوری کسب نمود . ایشان هم اکنون استادیار دانشگاه علوم پزشکی می باشد.

خدماتی که توسط دکتر بهنام خرمی جراح بینی اصفهان –  جراح فک اصفهان ارایه می شود . عبارتند از : 

اگر به دنبال جراح بینی اصفهان یا جراح فک اصفهان و یک دکتر خوب و باتجربه برای جراحی بینی خود هستید، آقای دکتر بهنام خرمی جراح بینی اصفهان بهترین انتخاب برای شما می باشد.

برای گرفتن وقت مشاوره و دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *