استانداردهای زیبایی بینی مردانه

استانداردهای زیبایی بینی مردانه

در حالی که بینی زن ترجیحا کوچک و ظریف با شیب کمی است ، بینی های مردانه باید کاملاً مشخص و محکم باشند. به جای شیب داشتن، باید مستقیم باشند. بعضی از مردان حتی اندکی قوز را ترجیح می دهند ، زیرا این امر باعث جذابیت مردانه بینی می شود.

در حال حاضر، بیشتر آقایانی که به دنبال جراحی زیبایی بینی هستند ، خواهان بینی با کمی ابهت هستند. بینی نباید خیلی بزرگ یا خیلی نازک باشد. نقص های ملایم بهتر از ظرافت زیاد است. از همه مهم تر، بینی مرد باید احساس قدرت و اعتماد به نفس را منتقل کنند.

استانداردهای زیبایی بینی مردانه | جراح بینی اصفهان

جراحی زیبایی بینی یک هنر است. یک جراح پلاستیک با تجربه نتایج سفارشی را برای بیماران مرد فراهم می کند. در مشاوره اولیه ، بیماران اهداف خود را با جراح پلاستیک خود در میان می گذارند. برخی از مردان ممکن است بخواهند نقصی مانند نوک پهن یا قوز بینی را اصلاح کنند. دیگران ممکن است بخواهند هماهنگی کلی صورت را بهبود ببخشند. جراحان به این اهداف زیبایی گوش می دهند و یک طرح جراحی واقع بینانه ایجاد می کنند که استانداردهای زیبایی را برای بیمار افزایش می دهد.

روشهای جراحی زیبایی بینی

برای مردانی که می خواهند تقارن را به کجی بینی اضافه کنند ، شکستگی کنترل شده یا استئوتومی ضروری است. برای ارتقا و بالا رفتن، ممکن است یک جراح از پیوند غضروف استفاده کند. اگر قوز بزرگی روی بینی وجود داشته باشد ، ممکن است جراح نیاز به تراشیدن آن داشته باشد. این روش ها به بیماران کمک می کند بینی های قوی و مردانه ای پیدا کنند که امروزه بسیار محبوب هستند.

دکتر بهنام خرمی جراح بینی اصفهان|


مطالب پیشنهادی :

اختلال انحراف تیغه بینی چیست؟

مزیت ترکیب عمل بینی با سایر جراحی‌ها

جراحی‌های همزمان با جراحی بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *