بزرگ کردن بینی با جراحی رینوپلاستی

بزرگ کردن بینی چطور انجام می شود؟

کسانی که به دنبال بزرگ کردن بینی بسیار کوچکشان هستند، نگران نباشند! برای بزرگ کردن بینی هم روش جراحی و راه حلی می باشد. بیمارانی هم هستند که برای مشاوره مراجعه می کنند و تقاضای بزرگ کردن بینی شان را دارند. در واقع بینی‌کوچکی دارند. به همین‌دلیل مایلند کمی بینی‌شان بزرگتر هم شود.

ازاین‌ رو متخصص جراح‌ بینی یا رینوپلاستی به سوالاتی که در این‌باره بیمار خواهد داشت پاسخ خواهد داد. یک بینی زیبا بینی ست که به ترکیب صورت بخورد و اجازه دهد چشم ها هم به نظر بیایند و جذاب باشند؛همینطور یک لبخند زیبا کنارش باشد. بینی که به صورت نخورد و ترکیب زیبایی نداشته باشد، باعث جلب توجه بیشتر به بینی می شود و جذابیت های دیگر صورت مد نظر نیست. استریو تایپ یک کاندیدای رینوپلاستی کامل، ممکن است در این مورد خانمی باشد که بینی بزرگی دارد.

جراح بینی اصفهان | بزرگ کردن بینی با جراحی رینوپلاستی

حالا چطور با رینوپلاستی بینی بزرگ تر می شود ؟

بیماری که با شرایط بزرگی‌بینی به جراح بینی اصفهان  مراجعه می‌کند، باید برجستگی‌های‌بینی جراحی شود. در نهایت بزرگ شدن بینی مدنظر باشد. در حالیکه یک مورد شایع در حوزه رینوپلاستی است، اما مطمئنا تنها مورد نیست. پس بیماری که متقاضی بزرگ کردن بینی است، حتما اجزای صورت جذاب و زیبایی دارد (چانه، چونه، و پیشانی). بینی کوچکش به این ترکیب صورتش حتما نمی خورد. چنین بینی از نیم رخ بسیار عمیق است ، از جلو بینی اش نوک بالایی دارد و سوراخ های بینی بسار بزرگ و کاملا معلوم است. طوری که می توان داخل ان را دید.

بلکه بزرگ‌ترکردن بینی با ایجاد پلی روی بینی است. با این کار عمق بینی کمتر شود، و چرخش بینی به سمت پایین است. این امر به تکنیک های پیشرفته جراحی زیبایی بینی نیاز دارد. معمولا برخی از جراحان بینی برای چنین بینی هایی، از پیوند غضروف به کمک یک صفحه قابل انعطاف که پلیت PDS نامیده می‌شود، استفاده می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *