ویژگی های مدل بینی طبیعی دخترانه

بینی طبیعی دخترانه و آنچه باید در مورد مدل بینی طبیعی دخترانه بدانید :

آیا می دانید منظور از مدل بینی طبیعی دخترانه چیست؟ و این نوع بینی چه ویژگی هایی دارد؟ بسیاری از افراد نگران طبیعی بودن عمل بینی خود هستند. اینکه آیا بینی جدید آن ها با چهره آنها مطابقت دارد؟ آیا چهره آن ها زیباتر می شود؟

همانطور که می دانید سلیقه ها و دیدگاه های افراد در انتخاب یک بینی عالی متفاوت است. بسیاری خانم ها به جای بینی فانتزی و نیمه فانتزی مدل بینی طبیعی دخترانه را دوست دارند. این افراد از جراح خود می خواهند که یک بینی طبیعی دخترانه ایجاد کند.

دیگر مدل های بینی عروسکی و فانتزی طرفدار زیادی ندارند؛ اما این مدل بهترین گزینه است. زیرا با حفظ جذابیت صورت ظاهر عیب بینی را برطرف می کند. در واقع جذاب ترین بینی ها آن هایی هستند که با سایر اجزای صورت هماهنگی دارند. برای اکثر بیماران، کلید رسیدن به بینی طبیعی دخترانه هماهنگی بین بینی و سایر اجزای صورت با در نظر گرفتن ویژگی های منحصر به فرد بیمار است.

جراح بینی اصفهان - جراح فک اصفهان | ملاحظات در خصوص رابطه جنسی بعد از عمل بینی


مطالب خواندنی دکتر بهنام خرمی جراح بینی اصفهان :


چرا شکل های بینی متفاوت است؟

انواع مختلفی از بینی وجود دارد که هر کدام ویژگی های خاص ساختار استخوانی، اندازه حفره و تشکیل غضروف خود را دارند. از آنجایی که بینی قابل تشخیص ترین ویژگی صورت ما است، شکل و ظاهر آن قطعا بر جذابیت کلی ما تأثیر می گذارد. اما آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چرا شکل بینی های ما متفاوت است؟

طبق مطالعات متعدد، مفاهیمی که در پس تکامل انسان، بقا و ژنتیک وجود دارد، توضیح می‌دهند که چرا شکل بینی افراد با یکدیگر متفاوت است. این تفاوت بیشتر حول محور اصلی به نام رانش ژنتیکی می چرخد. روش های تکاملی رانش ژنتیکی نشان می دهد که چگونه سازگاری انسان بر تغییرات ظاهری ما تاثیر می گذارد.

علاوه بر این، سایر عوامل نیز به تفاوت های قابل اندازه گیری بین جمعیت ها منجر می شوند. به عنوان مثال، محققان ارتباط بین اندازه گیری بینی و آب و هوا را ثابت کرده اند. افرادی که بینی پهن‌تری دارند بیشتر در مناطق گرمسیری و مرطوب زندگی می‌کنند. در مقابل، کسانی که سوراخ های بینی باریک تری داشتند در مکان هایی با آب و هوای سرد و خشک هستند.

جراح بینی اصفهان | بینی نیمه فانتزی

ویژگی های بینی طبیعی دخترانه

بسیاری از دختران برای اصلاح عیوب بینی، جراحی زیبایی انجام می دهند. زیرا زیبایی ظاهری برای یک زن بسیار مهم است. در مدل بینی طبیعی دخترانه به دلیل باریک شدن فضای بین لب ها و بینی، ظاهر جذابیت بیشتری دارد. همچنین در انجام عمل های بینی طبیعی دخترانه، چهره زیباتری را به فرد می دهد.

قبل از هر چیز باید بدانیم که چندین مدل بینی بعد از جراحی وجود دارد: طبیعی، عروسکی یا فانتزی، نیمه فانتزی. بسیاری از افراد از جراح خود می پرسند که کدام مدل بینی برای ما بهتر است؟ در واقع بیمار انتخاب را به جراح می سپارد و اعلام می کند که هر مدل بینی مناسب است را انجام دهد.

در این شرایط اکثر جراحان مدل بینی طبیعی دخترانه را پیشنهاد می کنند. مدل بینی طبیعی دخترانه نیاز به وجود بافت بینی با استحکام غضروفی دارد. در این رابطه باید بدانید که بینی استخوانی به دلیل برخورداری از ساختار اسکلتی مناسب، برای این عمل جراحی مناسب است.

همان گونه که گفته شد، در گذشته مردم به خصوص خانم ها علاقه زیادی به انجام جراحی بینی مدل خیالی و فانتزی داشتند. اما امروزه این مدل بینی طرفداران کمی دارد و افراد بیشتری به مدل بینی طبیعی علاقه مند هستند.

آنچه در مورد جراحی بینی طبیعی دخترانه باید دانست :

  1. در این عمل ، ساختار بینی در معرض دستکاری زیادی نیست و فقط عیوب برطرف می شود.
  2. در عمل، بینی ممکن است دارای عیوب طبیعی از جمله مشکلات خارجی مانند کج شدن، قوز کردن، عرض زیاد، گرفتگی بینی باشد.
  3. مشکلات تنفسی در جراحی بینی طبیعی دخترانه حل می شود. همچنین تمام تغییراتی که برای حفظ سلامتی در بینی لازم است، ایجاد می شود.
  4. شکل بینی طبیعی دخترانه صاف یا کمی خمیده است.
  5. منقار بینی بالا نیست.
  6. در این عمل زیبایی جراح باید ویژگی های نژادی فرد را در نظر بگیرد. به طوری که تغییرات ایجاد شده در بینی متناسب با این ویژگی ها باشد.
  7. در واقع برای انجام یک جراحی زیبایی بینی طبیعی دخترانه باید مشخصات هر فرد مشخص شود. مانند طول و عرض صورت، گردی، ارتفاع چانه، اندازه گونه و چشم ها از جمله مواردی هستند که یک جراح طبیعی باید در نظر بگیرد.

از دیگر مواردی که باعث طبیعی جلوه دادن بینی فرد می شود ویژگی های فردی و قومیتی آن هاست. این جراحی باید به گونه ای باشد که ظاهر نژاد بینی فرد با سایر ویژگی های صورت همخوانی داشته باشد.

جراح بینی اصفهان | سفت شدن نوک بینی

آیا باید عمل بینی طبیعی دخترانه انجام دهم؟

هنگام تصمیم گیری برای انجام یا عدم انجام جراحی بینی، هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد. آنچه بیشتر از همه مهم است این است که معتقدید چه چیزی برای شما بهترین خواهد بود. اگر شکل فعلی بینی شما با اعتماد به نفس و عزت نفس شما تداخل دارد، در نظر گرفتن عمل بینی یک گزینه مناسب است.

عمل بینی ممکن است یک روش تهاجمی یا غیر تهاجمی باشد. با این حال، حتی با کوچک ترین تغییر، ظاهر کلی شما را بهبود می بخشد. بنابراین، اگر می‌خواهید بیشترین بهره را از عمل بینی خود ببرید، بهتر است در مورد اهداف خود با پزشک خود صحبت کنید. جراح شما در تجسم یک مدل بینی طبیعی دخترانه به شما کمک می کند و گزینه های تغییر شکل بینی را که متناسب با ساختار صورت شما است، ارائه می دهد.

این مدل بینی باید به گونه ای باشد که ضمن حفظ برطرف کردن عیب بینی تعادل صورت را حفظ کند یا با مدل و فرم صورت هماهنگ باشد. در واقع، تمام جراحی های بینی خوب دخترانه یک ویژگی مشترک دارند: بینی طبیعی و جذاب که به خوبی با سایر اجزای صورت هماهنگی دارد. در این عمل ، ساختار بینی دستکاری چندانی ندارد و زیبایی چهره دخترانه حفظ می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *