جراحی بینی طبیعی دخترانه چه ویژگی هایی دارد ؟

ویژگی های بینی طبیعی دخترانه

مدل بینی طبیعی دخترانه نیاز به وجود بافت بینی با استحکام غضروفی دارد. در این رابطه باید بدانید که بینی استخوانی به دلیل برخورداری از ساختار اسکلتی مناسب، برای عمل بینی طبیعی دخترانه مناسب است. در گذشته مردم به خصوص خانم ها علاقه زیادی به انجام جراحی بینی مدل فانتزی داشتند. اما امروزه این مدل بینی طرفداران کمی دارد و افراد بیشتری به مدل بینی طبیعی علاقه مند هستند.

آنچه در مورد جراحی بینی طبیعی دخترانه باید دانست !

  • در عمل بینی طبیعی دخترانه، ساختار بینی در معرض دستکاری زیادی نیست و فقط عیوب برطرف می شود.
  • در جراحی ، بینی ممکن است دارای عیوب طبیعی از جمله مشکلات خارجی مانند کج شدن، قوز بینی، عرض زیاد، گرفتگی بینی باشد.
  • مشکلات تنفسی در جراحی بینی طبیعی دخترانه حل می شود. همچنین تمام تغییراتی که برای حفظ سلامتی در بینی لازم است، ایجاد می شود.
  • شکل این بینی صاف یا کمی خمیده است.
  • نوک بینی بالا نیست.
  • در این عمل زیبایی جراح بینی باید ویژگی های نژادی فرد را در نظر بگیرد. به طوری که تغییرات ایجاد شده در بینی متناسب با این ویژگی ها باشد.
  • در واقع برای انجام یک جراحی زیبایی بینی طبیعی دخترانه باید مشخصات هر فرد مشخص شود. مانند طول و عرض صورت، گردی، ارتفاع چانه، اندازه گونه و چشم ها از جمله مواردی هستند که یک جراح طبیعی باید در نظر بگیرد.

از دیگر مواردی که باعث طبیعی جلوه دادن بینی فرد می شود ویژگی های فردی و قومیتی آن هاست. جراحی بینی طبیعی باید به گونه ای باشد که ظاهر نژاد بینی فرد با سایر ویژگی های صورت همخوانی داشته باشد.

جراح بینی اصفهان | مدل بینی طبیعی دخترانه

آیا باید این جراحی را انجام دهم؟

هنگام تصمیم گیری برای انجام یا عدم انجام جراحی بینی، هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد. آنچه بیشتر از همه مهم است این است که معتقدید چه چیزی برای شما بهترین خواهد بود. اگر شکل فعلی بینی شما با اعتماد به نفس و عزت نفس شما تداخل دارد، در نظر گرفتن عمل بینی یک گزینه مناسب است.

عمل بینی ممکن است یک روش تهاجمی یا غیر تهاجمی باشد. با این حال، حتی با کوچک ترین تغییر، ظاهر کلی شما را بهبود می بخشد. بنابراین، اگر می‌خواهید بیشترین بهره را از عمل بینی خود ببرید، بهتر است در مورد اهداف خود با پزشک جراح بینی خود صحبت کنید.

جراح شما در تجسم یک مدل بینی دخترانه به شما کمک می کند و گزینه های تغییر شکل بینی را که متناسب با ساختار صورت شما است، ارائه می دهد. این مدل بینی باید به گونه ای باشد که ضمن حفظ برطرف کردن عیب بینی تعادل صورت را حفظ کند یا با مدل و فرم صورت هماهنگ باشد.

 


مطالب خواندنی : 

 

جراح بینی اصفهان دکتر بهنام خرمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *