تفاوت های کالبدشناسی بینی مردانه

 موشکافی بینی مردانه

معمولا بینی مردانه پهن تر است و پل بینی آنها از زنان بالاتر است؛ در کل بینی آنها درازتر بوده و پوست صورتشان نیز کلفت تر است. معمولا استخوان و غضروف که ساختار بینی را تشکیل می‌دهند، در مردان ضخیم تر و متراکم تر است. برای دستیابی به نتایج موفق، “عمل جراحی بینی مردانه” باید متناسب با آناتومی منحصر بفرد و حس زیبایی شناختی خودتان باشد.

اهداف منحصر بفرد عمل جراحی زیبایی بینی در مردان

معمولا پسران به دنبال بینی‌های محکم و بزرگتر از زنان هستند و ظاهر خشن و برجسته را بیشتر دوست دارند. هدف مرد در رابطه با نوک بینی اش، نازکی و سربالایی کمتری به نسبت مقداری است که دختران به دنبال آن هستند.

حتما جراحی را انتخاب کنید که به موارد دلخواه شما گوش کند نه اینکه فرم دلخواه شما را با موارد دلخواه دیگران در یک دسته بگنجاند؛ وی باید موارد دلخواه شما را برای دستیابی به نتایج دلخواهتان در نظر بگیرد. از هر روش و تمامی ابزارها برای رساندن مقصود خود به جراحی زیبایی بینی – من جمله عکس دوستان یا افراد مشهوری که به نظرتان جذابند، تصویر بیماران پیشین جراح که به نظرتان نتیجه کارشان خوب بوده یا کشیدن تصویری از خودتان یا تصاویر کامپیوتری استفاده نمایید.

اگر می‌خواهید نوک بینی‌تان بیشتر از اکثر مردان تراشیده شود یا اگر از ناهمواری بینی‌تان خوشتان می‌آید و نمی خواهید که برداشته شود، حتما به جراح بگویید. به دقت به سخنان و برنامه‌های جراح زیبایی برای دستیابی به موارد مشترکی که روی آنها توافق نموده اید، گوش دهید. مطمئن شوید که دقیقا فهمیده اید که چه اتفاقی قرار است بیافتد و باید منتظر چه نتیجه ای باشید. مطمئن شوید که برنامه‌ها با اهدافتان برای رسیدن به بینی جدید مطابقت دارد.

جراح فک اصفهان  | بینی مردانه .

آیا عمل بینی مردادن یک راز بزرگ است؟ این به شما بستگی دارد .

در حقیقت این به شما بستگی دارد. هر پسری باید تبعاتی که عمل زیبایی بینی اش در جمع به همراه دارد را آنگونه که تمایل دارد کنترل نماید. بسیاری از پسران راغب نیستند که بینی‌شان را ترمیم کنند. تعداد قابل توجهی از بیماران مردی که عمل جراحی بینی انجام می‌دهند، ترجیح می‌دهند که به کسی در زندگیشان مانند دوستان یا همکارانشان راجع به عمل بینی‌شان حرفی نزنند. بعضی از مردان از متوجه نشدن افراد دیگر از تغییر در عضو مرکزی صورتشان شگفت زده می‌شوند (با این فرض که دو هفته از کار مرخصی گرفته اید).

بسیاری از مردان پس از عمل بینی با تعریف و تمجید از چشمان یا لبخندشان روبرو می‌شوند؛ تعاریفی که تا قبل از این هیچوقت نشنیده بودند. این به آن دلیل است که پس از عمل بینی توسط جراح متخصص زیبایی، عمده توجه افرادی که شما را می‌بینند به بینی شما جلب نمی شود. در جراحی هایی که تقریبا به صورت روزانه انجام می‌دهد، یک یا دو روز بعد از جراحی، گچ بینی برداشته می‌شود و بلافاصله متوجه تغییر مثبت خواهید شد.

جراحی بینی آقایان، نتایج سریعی به همراه دارد .

در مراحل اولیه دوره نقاهت و پس از برداشتن گچ بینی، قادر به نتیجه مد نظر در شکل کلی بینی خواهید بود. بعد از عمل به یک دوره 2 هفته ای برای بهبود و فراهم نمودن امکان رفع کبودی و فروکش نمودن تورم نیاز دارید. در واقع تا حدود یک سال و بخصوص پس از یک عمل باز بینی، مقداری تورم باقی خواهد ماند. البته تا آن موقع تنها خودتان (و آنهایی که شما را بسیار بسیار خوب می‌شناسند) قادر به تشخیص وجود هر تورمی خواهند بود. تورمی که باقی می‌ماند بسیار جزئی خواهد بود، بنابراین بینی شما به مرور زمان هر چه بهتر و بهتر خواهد شد. معمولا از 1 تا 3 ماه بعد از عمل، اکثر تورم از میان خواهد رفت.

 

مطالب پیشنهادی دکتر بهنام خرمی جراح بینی اصفهان :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *