بینی گوشتی مردان

عمل بینی گوشتی مردانه

بینی گوشتی در مردان | تمایل به زیبایی هم در خانمها و هم در آقایان وجود دارد چه بسا که امروزه درصد تقاضای عمل بینی گوشتی مردان نیز به نسبت عمل بینی گوشتی در زنان افزایش چشمگیری یافته است. ساختار بینی آقایان با بینی خانمها کاملا متفاوت است افراد تصوری که از بینی ایده ال یک آقا در جامعه ما دارند متفاوت با بینی ظریف یا عروسکی خانمهاست.

البته سلایق متفاوت است ولی تا حد امکان پیشنهاد یک جراح بینی جهت زیبا شدن چهره آقایان، بینی طبیعی و مردانه با رفع نواقص آن می باشد تا نسبت بینی با سایر اجزا چهره آقا هماهنگ و متناسب باشد و باعث جذابیت چهره فرد شود. از جمله مشخصه هایی که بر نتیجه جراحی بینی آقایان تاثیر می گذارد پوست بینی و غضروف بینی میباشد. چرا که آقایان پوست بینی کلفت تری دارند و استخوان و غضروف های محکمتری دارند.

در بینی آقایان معمولا انحراف و شکستگی بینی بر اثر ضربه و یا ورزش های سنگین بیشتر دیده می شود که همراه با جراحی زیبایی بینی میتوان این نواقص از جمله انحراف و کجی بینی را رفع نمود.

جراح بینی اصفهان | بینی گوشتی مردان

چرا بعضی از بینی ها‌ بعد از جراحی بینی گوشتی، برگشت دارند؟

غضروف‌های بینی گوشتی، ضعیف می‌باشد که در جراحی بینی، بافت استخوانی و غضروف تراشیده و نازک می‌شود و ضعیف‌تر می‌شوند. بنابراین در اثر فعل و انفعالات پوستی همچنین کششش جاذبه زمین، به سمت پایین متمایل می‌شود. به همین دلیل بینی‌های گوشتی بعد از عمل احتمال برگشت دارند.

اما امروزه، با تقویت بافت غضروفی، حالت دادن و بازآرایی کردن آن می‌توان از برگشت بینی گوشتی جلوگیری کرد. به همین علت پدیده برگشت بینی‌های گوشتی کم‌تر شده و شاید مانند گذشته اتفاق نیفتد. در این بینی‌ها تا حد امکان از نازک کردن غضروف اجتناب می‌شود . و پزشکان بیشتر سعی دارند با نازک کردن پوست به بینی استحکام و پایداری بیشتری ببخشند.

البته این مسأله به تجربه و تبحر پزشک هم مربوط می‌شود چرا که جرای بینی گوشتی  به روش جدید، ظرافت و دقت خاصی می‌طلبد که فقط یک پزشک جراح بینی  باتجربه از پس آن بر ‌می‌آید.

استانداردهای زیبایی بینی مردانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *