مزیت های جراحی بینی مردان را بشناسید :

مزایای جراحی بینی مردان

جراحی بینی مردان | جراحی زیبایی بینی یا جراحی تغییر شکل بینی یکی از پرتقاضاترین جراحی های صورت به خصوص برای آقایان است. شکایت رایجی که از جانب مردان می شود که بینی شان با صورت شان همخوانی ندارد. به همین دلیل است که جراحی بینی مردان یکی از محبوب‌ترین عمل‌های زیباییست که مردان برای بهبود ظاهر خود انجام می‌دهند. به نظر می‌رسد که دیگر انتخاب‌های برتر جراحی زیبایی مردان هم شامل می شود :

  • لیپوساکشن،
  • جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی
  • و کوچک کردن سینه همراه با لیفت صورت یا تزریق‌های ضد چروک.

با این حال، چرا جراحی بینی تا این حد محبوب است؟ واقعیت این است که بینی‌های ما اغلب قابل تشخیص‌ترین ویژگی‌های صورت ما هستند.

معمولا بعد از چشم و قبل از لبخند. سریعا بینی به چشم مان می اید زیرا در مرکز صورت قرار دارند و بر تمام ویژگی های صورت تأثیر می گذارند. علاوه بر این، بینی هامون بیرون زده و کل نمای جانبی ما را به همراه ابرو، چانه و فک مشخص می کنند. سایر ویژگی های صورت ما در مقایسه با ساختار بینی صاف تر هستند. بنابراین گاهی اوقات جراحی بینی مردانی که می خواهند چهره بهتری پیدا کنند، بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

جراح بینی اصفهان 

جراح بینی اصفهان | جراح بینی مردان

ظاهر کلی صورت آنها، تقارن صورت آنها یا به سادگی بینی صاف تر، کوچکتر، متعادل تر یا جذاب تر خواهد بود. در موارد دیگر، مردان نیاز به اصلاح آسیب بینی یا انحراف تیغه بینی دارند، که گاهی اوقات مربوط به این مواردی مثل :

  1. صدمات ورزشی،
  2. تصادفات وسیله نقلیه
  3. یا آسیب های دیگر به ناحیه بینی صورت آنها.

بینی ها در تعیین تعادل کلی صورت شما پیشرو هستند و جراحی بینی می تواند در نمایه و ظاهر کلی صورت شما تفاوت ایجاد کند.

چرا رینوپلاستی یا جراحی بینی مردان یک عمل جراحی پر درخواست است ؟

بینی معمولا جنبه خنثی ای در رابطه با ظاهر صورت ندارد – به خصوص برای مردان. اگر کانون توجه نیستند، معمولا به این معناست که بینی شما برای صورتتان مناسب است. اگر دائما نظرات ناخواسته ای در مورد هر قسمت از بینی خود می گیرید مثل اندازه، شکل، قوز یا برآمدگی یا کجی – یا این که یک یا دو بار شکسته – عمل بینی میتواند کمکتان کند.

 

تماس با پزشک 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *