جراحی بینی فانتزی مردانه

هدف از جراحی بینی فانتزی مردانه

زیبایی چهره یکی از اصلی ترین و مهم ترین اهداف جراحی بینی می باشد. اغلب افراد از ظاهر بینی خود ناراضی بوده و مایلند بینی های خود را عمل کنند. از دیگر اهداف جراحی بینی فانتزی مردانه می توان به برداشتن قوز دماغ اشاره کرد. و اینکه جراحی بینی همچنین باعث افزایش اعتماد به نفس افراد می شود.

ویژگی ظاهری جراحی بینی فانتزی :

 • تیز بودن نوک بینی
 • سر بالا بودن نوک بینی
 • کم کردن سایز بینی و پره های آن
 • ایجاد قوس بر روی بین

جراح بینی اصفهان | بینی نیمه فانتزی مردانه

عمل بینی نیمه فانتزی گوشتی

خیلی از مردم فکر می کنند که در طول روند جراحی بینی گوشتی نمی توان حالت بینی را به شکل فانتزی و نیمه فانتزی در آورد. ریشه این تفکر در گذشته ی جراحی بینی است، در دوره ای که بر خلاف حالا، جراح بینی از تجربه، مهارت و ابزارهای پیشرفته لازم برای جراحی بینی های گوشتی به بهترین شکل ممکن نبودند. جراحی بینی گوشتی نیمه فانتزی یعنی نوعی از جراحی بینی که در آن، بینی های گوشتی به حالت نیمه فانتزی در می آیند. امروزه زنان و مردان بسیاری خواهان انجام این مدل عمل بینی هستند.

ویژگی های بهترین جراح بینی نیمه فانتزی

 1. سلامتی بیمار و حفظ عملکرد بینی را در اولویت اول کاری خود قرار دهد.
 2. بهترین پزشک بینی نیمه فانتزی تمامی عوارض و خطرات احتمالی عمل بینی نیمه فانتزی را به طور کامل به بیمار خود توضیح داده و بیمار را آگاه می کند.
 3. بهترین جراح بینی نیمه عروسکی فرم بینی مناسب با آناتومی صورت شما را در ذهن خود طراحی کرده و با تکیه بر دانش و تجربه خود آن را به بهترین نحو روی صورت شما پیاده می کند.
 4. با توجه به نوع بینی شما و ویژگی های ساختاری آن جراحی بینی را به نحوی انجام می دهد که به عملکرد بینی تان لطمه ای وارد نشود.
 5. تجربه بالایی در زمینه انجام عمل جراحی بینی نیمه فانتزی دارد.
 6. بینی های بسیاری را با موفقیت به یک بینی نیمه فانتزی خوش تراش و زیبا تبدیل کرده است.
 7. درصد رضایت بیماران از او بالا است.
 8. با رفتار و برخورد خوب و مناسب خود استرس بیمار را کاهش دهد.
 9. اگر بیمار انتظار نامعقول و غیرمنطقی از نتیجه جراحی خود داشته باشد و یا اگر شرایط روحی و جسمی لازم برای عمل را نداشته باشد هرگز اقدام به انجام جراحی بینی نمی کند.

انجام جراحی بینی به چه مردانی توصیه می شود؟

باید گفت که هم زنان و هم مردان این جراحی رایج در ایران را برای رفع مشکلات زیر انجام می دهند:

جراح فک اصفهان | جراحی بینی فانتزی مردانه

هزینه عمل بینی نیمه فانتزی

هزینه عمل بینی نیمه فانتزی را باید بعد از معاینه بینی خود از جراح بینی اصفهان جویا شوید. چرا که نمی توان آن را به صورت کلی تعریف کرد. دلیل این موضوع آن است که بینی افراد مختلف می تواند انواع مختلفی داشته باشد و برای اصلاح مشکلات تنفسی و ظاهری هر یک نیاز به انجام اقدامات گوناگونی باشد. جراحی نیمه فانتزی برای چه کسانی بهتر است؟

این نوع جراحی بینی که نیمه فانتزی نام دارد، میان خانم ها بیشتر از آقایان طرفدار دارد. معمولا جراحی بینی نیمه فانتزی و فانتزی بین خانم ها بیشتر از آقایان طرفدار دارد . جراحی بینی نیمه فانتزی برای افرادی که بینی غضروفی و پوست نازک دارند، به دلیل بهتر مشخص شدن ظرافت های به وجود آمده در بینی بهتر است.

همچنین برای کسانی که بینی خیلی بزرگتری نسبت به صورت شان دارند، گزینه خوبی می باشد. اما به دلیل اینکه در این جراحی زیبایی، بینی بیمار از حد معمول کوچکتر می شود، این نوع جراحی زیبایی به افرادی که صورت بزرگ و پهن دارند، توصیه نمی شود.

مطالب پیشنهادی و خواندنی دکتر بهنام خرمی –  جراح فک اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *