افراد مناسب برای انجام جراحی بینی گوشتی

آیا واجد شرایط جراحی بینی گوشتی هستید؟

فردی که بینی گوشتی یا نوک بینی گوشتی دارد ممکن است واجد شرایط جراحی بینی گوشتی باشد. در نتیجه برای بررسی صلاحیت بیمار برای انجام رینوپلاستی بینی گوشتی درخواست مشاوره داده می شود.

مشاوره بیمار تجربه ارزشمندی را ارائه می دهد، به ویژه برای فردی که می خواهد تا حد امکان در مورد جراحی زیبایی بینی گوشتی و سایر درمان های جوانسازی صورت بداند. از این مشاوره برای ارزیابی ویژگی های بینی و صورت بیمار و همچنین سابقه پزشکی وی استفاده می شود. سپس تعیین می شود که آیا بیمار واجد شرایط جراحی بینی گوشتی یا سایر روش های جوانسازی صورت هست یا خیر و توصیه های شخصی ارائه داده می شود.

طی مشاوره رینوپلاستی، بیمار می تواند سوالاتش را بپرسد. این گونه تمام جنبه‌های جراحی بینی بررسی می شوند.

جراح بینی اصفهان | جراحی بینی گوشتی

رینوپلاستی بینی گوشتی

بینی گوشتی معمولا دارای غضروف ضعیفی است و در مردان شایع است. علاوه بر این، بینی گوشتی اغلب دارای نوک بینی گوشتی است که به سمت پایین چرخیده است، همراه با بال بینی (alae) که معمولا باز و ضخیم است.

در گذشته، رینوپلاستی بینی گوشتی اغلب شامل برداشتن غضروف بینی می شد. با این حال، گاهی اوقات منجر به فرورفتگی و زخم در پوست می شد و دستیابی به ظاهری متعادل و طبیعی برای بیمار غیرممکن میشد. در حال حاضر با انجام رینوپلاستی بینی گوشتی، بیمار می تواند ظاهر صورت خود را زیباتر کند و لذت ببرد.

با توجه به گفته متخصص جراح بینی اصفهان برای عمل زیبایی بینی گوشتی ابتدا بینی بیمار بررسی می شود. و چگونگی مطابقت بینی با چشم ها، گونه ها، چانه و سایر ویژگی های صورت بررسی می شود. در مرحله بعد، تعیین می شود که آیا این جراحی یا نوع دیگری از جراحی بینی برای کمک به بیمار در احیای ظاهر صورت ضروری است یا خیر.

اگر بیمار واجد شرایط انجام رینوپلاستی بینی گوشتی باشد، جراح بینی یک برنامه درمانی شخصی طراحی می کند. یا اگر معتقد است که بیمار از سایر روش‌های جوان‌سازی صورت سود می‌برد، بینش‌هایی درباره این درمان‌ها ارائه می‌کند. با انجام این کار به بیمار کمک می شود تا تمام گزینه های درمانی موجود برای جوانسازی صورت را درک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *