انتظارات از عمل جراحی زیبایی بینی مردانه

 انتظارات مردان از شکل نهایی بینی

انگیزه مردان برای جراحی زیبایی بینی، سوال جالبی برای تفکر است ولی در نهایت هر پسری مجموعه ای دلایل برای جراحی بینی دارد. تا وقتی دلایلتان واقعی باشند و از سلامت خوبی برخوردار باشید، مورد مناسبی برای عمل خواهید بود. (و اگر نوجوان باشید، جراحتان باید تستهایی انجام دهد تا ببیند آیا استخوان صورتتان به طور کامل رشد نموده یا خیر). موارد مهمی برای موفقیت در جراحی زیبایی بینی مردانه وجود دارند. از همه مهمتر باید به متخصصی نیاز دارید تا روی بینی‌تان کار کند.

آیا واقعا به یک متخصص جراحی زیبایی بینی مردانه نیاز دارم؟

دوست دارید که یک بار و به شکل درست آن را انجام دهید. متاسفانه عمل‌های جراحی ترمیمی آنقدرها غیرعادی نیست بخصوص اگر به دقت جراح بینی را انتخاب نکرده باشید. یک جراح بینی مجرب از تکنیک‌های جراحی دقیق و مناسبی استفاده می‌کند که به هر جنبه بینی خواهد پرداخت. همچنین به شما نیز کمک خواهد نمود تا هر چه سریعتر بهبود یابید. حتی اگر مشکلی نیز پیش بیاید، متخصص جراحی زیبایی مردان می‌داند که چگونه به بهترین نحو آن را کنترل نماید تا فرایند دوره نقاهت تان به منوال عادی بگذرد و هیچگونه مشکل بزرگی پیش نیاید.

 جراح فک اصفهان  | جراحی زیبایی بینی مردانه.

چه انتظاری باید از جراحی زیبایی بینی مردان داشت؟

می توانید در صورت دلخواه، بینی‌تان را با استفاده از جراحی زیبایی بزرگتر کنید. برخی مردان معتقدند که تنها می‌توان بینی را با استفاده از جراحی کوچکتر کرد. در واقع متخصص جراحی زیبایی مردان می‌تواند از غضروفی که از قسمتهای دیگر، برای مثال مانند گوش یا دنده، برداشته است را در صورت نیاز و برای دستیابی به نتیجه دلخواهتان به ساختار بینی‌‌تان بیافزاید.
بسیاری از مردان از افزایش اعتماد بنفس پس از جراحی زیبایی بینی خبر داده اند. ممکن است احساس فعالیت، انرژی و روابط اجتماعی بیشتری در نتیجه ظاهر جدید و بهبود یافته‌تان و یا تنها ناشی از رفع مشکلات تنفسی که پیشتر با آن دست و پنجه نرم می‌کردید، کنید.

جراحی با توانایی‌های اثبات شده در جراحی بینی‌های مردانه، و کسی را که به راحتی می‌توان با او ارتباط برقرار کرد را انتخاب نمایید. باید پس از جراحی به ظاهری عالی و بینی که کاملا با صورتتان هماهنگ باشد دست یابید.

معمولا مردان طی یک هفته به کار یا مدرسه بر خواهند گشت. روند نقاهت هرکسی متفاوت خواد بود اما معمولا طی چند روز حس بهتری خواهید داشت. و بسته به شرایط فیزیکی کارتان می‌تواند بعد از یک هفته به کار برگردید. هنوز تورم خواهید داشت (مقداری از آن تا یک سال باقی خواهد ماند) اما افرادی که زیاد با آنها ارتباطی ندارید، متوجه نمی شود. هر روز حس خواهید کرد که بینی‌تان بهتر شده است. با اینحال تا زمانی که جراحتان اجازه نداده نباید زیاد فعالیت کنید. برای تسریع روند بهبود باید سعی کنید که فشار خونتان بالا نرود و به بینی‌تان ضربه ای وارد نکنید. اگر کارتان به فعالیت شدید نیاز دارد، باید مدت زمان بیشتری را برای استراحت احتصاص دهید.

عمل جراحی مردان

بسیاری از مردان بدون اینکه دوستان یا همکارانشان بفهمند، عمل جراحی بینی خواهند داشت. درست است، ممکن است پسری را بشناسید که جراحی بینی کرده – اما شما متوجه نشدید کی این کار را کرده است. از آنجایی که جراح زیبایی شما دارای سالها تجربه است (که شما تحقیق کرده اید و به نتیجه رسیدید)، بینی شما را برای بهبود ظاهر (و در صورت لزوم بهبود تنفس) شکل خواهد داد. همچنان ظاهر خودتان را خواهید داشت. (اگرچه در عکس هایی که از خود می‌گیرید متوجه بهبود ظاهر و نمای بهتری شوید).

ممکن است برخی دوستانتان متوجه تغییر و بهتر شدگی شوند – اما نمی توانند دقیق آن را مشخص نمایند. بقیه ممکن است فکر کنند که موهایتان را کوتاه کرده اید و برخی هم درکل چیزی متوجه نخواهند شد.

جراح بینی اصفهان  | جراحی زیبایی بینی مردانه

جراحی بینی زنان در مقابل مردان : تفاوت در چیست؟

جراحی زیبایی بینی مردان و زنان یکسان است: ایجاد شکلی از بینی که امکان تنفس خوب و همچنین بهبود ظاهر صورت را فراهم نماید. یک جراحی زیبایی بینی عالی، تمامی این ویژگی‌ها را برای مردان و زنان به همراه خواهد داشت.

می‌تواند قیافه، دید و حتی حضورتان در عکس را بهبود دهد. شکل جدید بینی پس از عمل برای مردان و زنان، باید جذاب تر از قبل باشد و در عین حال طبیعی به نظر برسد. حتی نتیجه شما باید به گونه ای باشد که چشمان، گونه‌ها و لبخندتان را نیز از قبل بهتر نماید. تقریبا تنها آن بهترین جراح زیبایی، بهترین در میان جراحان زیبایی مردانه بینی می‌تواند در هر جراحی و بر روی هر بیمار به نتیجه عالی دست یابد.

مطالب پیشنهادی و خواندنی دکتر بهنام خرمی –  جراح فک اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *