چه دلایلی باعث رغبت به جراحی زیبایی بینی می شود ؟

دلایل خوبی که شما را ترغیب به انجام جراحی زیبایی بینی می کند!

اولین دلیل برای رغبت به انجام جراحی زیبایی بینی می تواند جنبه زیبایی آن باشد ، رینوپلاستی به بیماران بسیاری کمک می کند که ظاهر زیبایی داشته باشند و آن را بهبود بخشند. با جراحی زیبایی بینی می توان :

 • سایز بینی را تغییر داد.
 • سایز زاویه آن را تغییر داد.
 • بریج بینی را درست کرد.
 • شکل نوک بینی را تغییر داد.
 • سوراخ های بینی را باریک تر کرد.با تغییر سایز بینی در جراحی زیبایی بینی، می توان بینی را یا بلندتر کرد، یا پهن تر. یا باریک ترش کرد یا کوچکتر.
 • در تغییر زاویه آن هم می توان بینی های قوز دار را درست کرد. بینی هایی که شکسته یا بخاطر دلایل ژنتیکی تغییر کردند، درست کرد.

سوراخ های بینی نامتقارن نیز درمان می شوند!

بسیاری هستند که سوراخ های بینی شان متقارن نیست. درصورتی که عدم تقارن آن واضح باشد، ممکن است نیاز به یک جراحی زیبایی بینی داشته باشند. یا حتی بعد از جراحی هم ممکن است هنوز نامتقارن باشند، بخاطر همین نیاز به عمل مجدد می شود.

عملی که برای تغییر شکل بینی انجام می گیرد.

افراد بسیاری هستند که به دنبال تغییر شکل نوک بینی شان می بشاند. برای اینکه با ساختار صورت شان فیت شود. برخی از آن ها ممکن است بخواهند رینوپلاستی را بخاطر نوک بینی افتاده شان انجام دهند. یا اینکه خیلی بزرگ بوده. یک عمل مخصوص آن ها هست به نام Tip Plasty که روی نوک بینی انجام می گیرد.

جراح بینی اصفهان | دلایل خوبی که شما را ترغیب به انجام جراحی زیبایی بینی می کند!

عمل زیبایی بینی برای کاهش سایز سوراخ های بینی.

در این حالت هم که بینی بزرگتر از حالت طبیعی به نظر می رسد. در باریک کردن سوراخ های بینی، که خیلی هم رایج است، می توان ویژگی های زیبایی را به صورت برگرداند. دلایل پزشکی مطرحی هم می باشند که شما را مجبور به انجام عمل زیبایی بینی می کنند :

 1. مثلا تنفس سخت
 2. مشکلات سینوسی
 3. فیکس کردن شکستگی های نازال
 4. فیکس کردن شکاف لب و دفورمه بودن پالات نازال
 5. آپنه ی خواب.
 6. حتی برای میگرن هم بسیاری انجام می دهند. از آنجایی که محققین یافته اند بسیاری از بیماران بعد از عمل بینی مشکل میگرن شان بهبود یافته.

با انجام این جراحی، اعتماد به نفس به شما بازگردانده می شود. می توانید از تمام مزایای ظاهری آن والبته مزایای پزشکی آن بهره ببرید. پس برای اطمینان و داشتن هر کدام از این مشکلات می توانید با یک متخصص و جراح زیبایی بینی مشورت کنید تا به نتیجه ای درست برسید.

 

جراح بینی اصفهان 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *