جلسه مشاوره با جراح زیبایی بینی

جلسه مشاوره جراحی بینی

جلسه مشاوره ، پس از انتخاب جراح زیبایی بینی، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. در این جلسه، تمامی سوابق پزشکی بیمار، سلامت عمومی فرد از نظر جسمی و روحی و نیز سابقه جراحی های بینی قبلی که متقاضی قبلاً داشته است، همگی مورد بررسی دقیق قرار می گیرند. همچنین در این جلسه، داروهایی که متقاضی انجام عمل جراحی بینی مصرف می کند و حساسیت های وی و نیز سن و جنسیت او، به دقت آنالیز می شود.

در این جلسه، جراح در زمینه اقدامات و نکات ضروری قبل و بعد از عمل جراحی بینی، با بیمار مشاوره نموده و توصیه های لازم را به وی می نماید.


همراه ما باشید با مطالب آموزنده و پیشنهادی دکتر بهنام خرمی جراح بینی اصفهان :


جراح بینی اصفهان - جراح فک اصفهان |  جلسه مشاوره جراح زیبایی بینی

بررسی سلامت متقاضی در جلسه مشاوره جراحی بینی

در جلسه مشاوره پیش از انجام عمل جراحی بینی، سلامت فرد از نظر جسمی و روحی نیز به صورت دقیق مورد بررسی قرار می گیرد. همان جلسه، سابقه بیماری های بیمار و نیز داروهایی که مصرف می نماید نیز آنالیز می گردد.

در بیشتر موارد، انجام عمل جراحی بینی روی افرادی که به بیماری دیابت دچار می باشند، بلامانع می باشد. البته لازم به ذکر است که قند خون ایشان، نباید بالا و یا کنترل نشده باشد. روی افرادی که به بیماری دیابت از نوع حاد آن مبتلا می باشند، به هیچ عنوان، عمل جراحی بینی انجام نمی شود.

تنها در شرایطی که قند خون آن ها کنترل شده باشد، انجام این عمل توسط جراح، پذیرفته خواهد شد. از دیگر موارد سلامتی جسمانی که توسط جراح در جلسه مشاوره بینی مورد بررسی قرار می گیرد، احتمال وجود اختلالات انعقادی می باشد.

در کسانی که دارای اختلالات شدید انعقادی می باشند، به دلیل احتمال خونریزی زیاد در هنگام انجام عمل جراحی، عموماً جراحان با تجربه ای نظیر خانم دکتر جمشیدی، عمل جراحی را انجام نمی دهند. یکی دیگر از مواردی که می بایست به آن توجه شود، عدم وجود هیچ مشکلی در زمینه انجام بیهوشی عمومی می باشد.

  • داشتن انواع بیماری های قلبی و عروقی

برخی از افراد، به دلیل داشتن انواع بیماری های قلبی و عروقی و یا انواع بیماری های ریوی، ممنوعیت هایی از نظر بیهوشی عمومی دارند. در جلسه مشاوره جراحی بینی، این موارد نیز مورد بررسی قرار می گیرند.

علاوه بر این، بسیاری از افرادی که تمایل به انجام عمل جراحی بینی دارند .به انواع آلرژی، پولیب بینی، سینوس و یا سینوزیت مبتلا می باشند. دکتر بهنام خرمی جراح بینی اصفهان در جلسه مشاوره پیش از انجام عمل جراحی، این مورد را نیز مورد بررسی و آنالیز قرار می دهند.

  • آلرژی

به صورت کلی، افرادی که دچار آلرژی می باشند، می بایست پیش از انجام عمل جراحی و پس از آن، داروهای مخصوص برای آلرژی را که توسط جراح، برای وی تجویز می شود را استفاده نمایند.

علاوه بر این، کلیه افرادی که پولیپ بینی و یا سینوس دارند . می بایست پیش از انجام عمل بینی، سی تی اسکن بینی خود را در اختیار جراح قرار دهند . تا جراح، سی تی اسکن و سینوس بیمار را مورد بررسی دقیق قرار دهد. چنان چه مشکل پولیب بینی و یا سینوس ، به میزان بسیار کمی باشد . این مشکل را نیز همزمان با انجام عمل جراحی زیبایی بینی و آندوسکوپی سینوس و پولیپ بینی، بر طرف خواهند نمود.

لازم به ذکر است که در شرایطی که این مشکل بسیار شدید و حاد باشد . جراح می بایست در ابتدا به روش آندوسکوپی سینوس، مشکل پولیب و سینوزیت را بر طرف نماید. پس از گذشت چندین ماه از انجام عمل آندوسکوپی، فرد می تواند برای انجام عمل جراحی زیبایی بینی خود اقدام نماید.

جراح بینی اصفهان - جراح فک اصفهان |  جلسه مشاوره جراح زیبایی بینی

  • بررسی سن متقاضی در جلسه مشاوره جراحی بینی

دکتر بهنام خرمی جراح بینی با سال ها سابقه درخشان و آشنا با تمامی چالش های این عمل جراحی زیبایی حساس، بهترین و مناسب ترین سن برای انجام عمل جراحی زیبایی بینی را، بهتر است در اتمام 18 سالگی بیان می نمایند.

لازم به ذکر است که اگر سن متقاضی بالای 50 سال باشد نیز در شرایطی که فرد شرایط مناسبی از نظر جسمی و روحی داشته باشد نیز عمل جراحی زیبایی بینی انجام می گیرد. البته باید دقت کرد که بیشتر افرادی که در محدوده میانسالی و بالاتر می باشند. عموماً در معرض ریسک ابتلا به بیماری های فشار خون، بیماری های قلبی و عروقی و نیز دیابت بالا قرار دارند.

لذا در جلسه مشاوره جراحی بینی، این موارد در فرد مورد بررسی قرار می گیرد . و در صورت سلامت جسمانی فرد، انجام عمل جراحی بینی، بلامانع اعلام می گردد. همچنین، اگر افراد در سنین بالا بوده . و از نظر بیهوشی عمومی و یا سایر ممنوعیت انجام عمل جراحی زیبایی، هیچ گونه ممنوعیتی نداشته باشند . عمل جراحی بینی روی ایشان انجام می گیرد.

در جلسه مشاوره جراحی بینی، تمامی این موارد را مورد بررسی و آنالیز دقیق قرار می دهند . و در شرایطی که هیچ مانعی بر انجام عمل جراحی بینی نباشد . تاریخی برای نوبت عمل جراحی بینی برای بیمار تعیین می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *