جوانسازی ابرو با بوتاکس

جوانسازی ابرو با بوتاکس

ایجاد چین و چروک با بالارفتن سن همراه است . بنابراین بسیاری از افراد و مخصوصا خانم ها را نگران و ناراحت میکند .

معمولا افزایش سن تغییراتی در پوست افراد ایجاد میکند که باعث میشود  پوست صورت شل و سطح آن پر از چین و چروک شود .

خطوط ایجاد شده برروی پیشانی نمونه ای از آنهاست ، در این حالت ابروهای ما دچار افتادگی میشوند و پلک بالایی چشم را می پوشانند.
هرچه ابروها پایین تر باشند و خطوط بین آن مشهود شود ، سن بالاتر رفته و فرد را خسته و ناراحت نشان میدهد . تزریق بوتاکس باعث معکوس شدن یا جلوگیری از این تغییرات در بسیاری از افراد می شود.در واقع با تزریق بوتاکس در این ناحیه میتوان به راحتی علائم پیری را کاهش داد و به جوانسازی پوست پرداخت.
در اکثر موارد  استفاده از بوتاکس از فشارهایی که باعث پایین آوردن پیشانی و افتادگی و شل شدن پوست ابرو می شود، جلوگیری می کند.

بوتاکس با شل کردن عضله هایی که پیشانی را به سمت پایین می کشند، کار می کند. وقتی بوتاکس به عضله های اخم و کنار ابرو تزریق می شود، عضله ها شل می شود و کشیدن پوست پیشانی به سمت نزدیک بینی را رها می کند و پوست پیشانی می تواند بالا برود. خط اخم نیز کاهش پیدا می کند.
تاثیرات ناشی از تزریق بوتاکس در پیشانی را  میتوانید بعد از دو هفته مشاهده کنید پوست بعد از تزریق بوتاکس سفت شده و چین و چروک آن کاهش میابد.

با تزریق بوتاکس به عضلات پایین آوردن ابروها، عضلات ضعیف می شوند و ابروها بالا برده می شوند. هدف جلوگیری از تغییر شکل ابروها توسط عضلات در طول زمان است.
بسیاری از پزشکان جراحی پلاستیک  از بوتاکس به عنوان لیفت کننده ی ابرو استفاده میکنند  تا کمی ابرو را بالا برده و خطوط افقی روی پیشانی را حذف کند تا صورت ظاهری جوان تر و آرام تر داشته باشد.
زمان زیادی برای انجام این عمل نیاز نیست و بیمار بعد از تزریق میتواند فعالیت های معمولی خود را انجام دهد .

بوتاکس در صورتی که به درستی تزریق شده باشد باعث می شود ابروهای شما به شکل نامحسوس و در عین حال موقتی بالا برود و زمان بهبودی یا از کارافتادگی ندارد. از این رو به یک پزشک متخصص در این زمینه مراجعه کنید تا رضایتمندی کامل از انجام این عمل را کسب نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *