دلایل مراجعه به بهترین جراح بینی

در این مقاله به برسی سه موضوع مهم و کلید در رابطه با جراحی بینی و دلایل مراجعه به بهترین جراح بینی می پردازیم:

تاثیر عمل بینی در زیبایی
جراح بینی حرفه ای
ویژگی های جراح بینی خوب

جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی بینی

تاثیر عمل بینی در زیبایی

این موضوع خوب باشد یا بد اولین موردی که در چهره شما با برخورد به هر شخصی در دید قرار میگیرد بعد از چشمان شما, بزرگی و کوچکی بینی شما خواهد بود. به این دلیل که در مرکز صورت شما بینی قرار گرفته است.

از این روز است که امروزه عمل بینی یکی از متداول ترین عمل ها بین افراد شده است. اما این عمل ها باید توسط یک جراح بینی خوب صورت بگیرد. اما تنها بزرگی بینی دلیل عمل بینی نیست. در واقع افراد فقط عمل زیبایی بینی انجام نمی دهند بلکه دلایل دیگری نیز وجود دارد که افراد را راغب به این عمل میکند.

یکی از دلایلی که افراد به جراح بینی مراجعه میکنند می تواند به دلیل سلامتی آنها باشد. افرادی هستند که در تنفس مشکل دارند. این مشکلات ممکن است در آینده بیشتر شده و آسیب جدی تری به آن ها وارد کند.

برخی افراد هستند که تیغه بینی آنها کمی انحراف دارد. این انحراف به این معنی است که غضروف مرکز بینی , خارج از محل اصلی آن قرار گرفته است. که سبب شده که فرد بتواند از یک سمت تنفس کمتری داشته باشد.

این یکی از دلایل عمل بینی می باشد که باید جدی گرفته شود تا به مشکلات بیشتر برخورد نکند. برای این عمل فرد باید بالای 18 سال سن داشته باشد. چرا که غضروف بینی تا سن 18 سالگی کامل نمی شود ودر حال رشد است. برخی از افراد این مشکل را از بدو تولد دارند و اما برخی دیگر هستند که با ضربه و تصادف و … دچار این عارضه می شوند.

بیوگرافی دکتر بهنام خرمی | جراح بینی اصفهان

جراح بینی حرفه ای

از دیگر دلایل مراجعه به بهترین جراح بینی می توان به آسیب های بعد از صانحه و تصادفات اشاره داشت.

در برخی از ورزش ها مانند اسکی , دوچرخه سواری و … ممکن است فرد دچار صانحه ای شده و بینی وی آسیب ببیند. یا اینکه در تصادفات ممکن است فرد دچار آسیب در قسمت بینی خود شود.

در این زمین با یک عمل بینی صحیح توسط یک جراح بینی با تجربه می توان به نتیجه خوب رسید. و اما یکی از مهم ترین دلایل عمل بینی افراد که امروزه طرفدار پیدا کرده است در راستای زیبایی می باشد.

همانطور که عرض کردیم چه شما دوست داشته باشید چه نداشته باشید بینی هر فردی در مرکزیت صورت او قرار دارد. زمانی که به صورت شخصی نگاه می کنید اولین چیزی که بعد از چشمان طرف مقابل به چشمان شما می آید بینی او می باشد.

اگر با بینی بزرگی روبرو شوید نا خود آگاه عکس العملی از خود نشان می دهید. اگر بینی بزرگی دارید خوب است که با یک عمل بینی زیبایی توسط یک جراح بینی حرفه ای این اعتماد به نفس را در خود به وجود بیاورید تا بتوانید در همه اجتماعات به خوبی حضور داشته باشید.

جراح بینی اصفهان

ویژگی های جراح بینی خوب

برای عمل زیبایی بینی خود حتما به یک جراح خوب بینی حرفه ای مراجعه نمایید. چرا که با انجام این عمل تاثیر فوق العاده ای روی صورت خود خواهید گذاشت.

بنابراین باید از زیبایی چهره خود مطمئن باشید. یک جراح خوب بینی می تواند نقص های بینی شما را به گونه ای جراحی کند و آن ها را تغییر دهد که انگار از روز اول بینی شما به همین فرم بعد از عمل بوده است.

بینی شما بعد از عمل باید طبیعی به نظر برسد و نباید فرم آن به گونه ای باشد که عمل بینی شما مشخص شود. علاوه بر اینکه جراح باید بینی را از حدی که هست کوچکتر کند, باید هماهنگی بین همه اجزای صورت و بینی را نیز در نظر بگیرد. با کوچک شدن بینی از یک حد نرمال نه تنها به زیبایی فرد افزوده نخواهد شد بلکه کاملا غیرعادی به نظر می رسد و عدم زیبایی را نمایان می کند. به دلیل اهمیت بالای جراحی زیبایی بینی برای این تصمیم بزرگ حتما با یک متخصص مشورت کنید و جراح زیبایی بینی خود را از بین حرفه ای ها انتخاب نمایید.

 

آقای دکتر بهنام خرمی از بهترین پزشکان جراحی بینی اصفهان می باشد. برای آشنایی بیشتر شما با آقای دکتر و جواب این سوال که چرا باید آقای دکتر بهنام خرمی رو برای جراحی بینی خود انتخاب کنیم یک مقاله با عنوان جراح بینی اصفهان برای شما نوشته شده که تمام سوالات و ابهامات شما رو را برای انتخاب جراح بینی اصفهان برطرف می کند.

مطالعه مقاله جراح بینی اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *