روش های جراحی رفع چین و چروک

روش‌های جراحی

چین‌وچروک‌های پلک‌های پایینی می‌توانند خفیف یا شدید باشند. در موارد شدید تنها عمل جراحی کمک خواهد کرد. روش‌های مختلفی وجود دارند که به‌تنهایی می‌توانند به بهبود چین‌وچروک‌ها کمک کنند، اما گاهی اوقات بنابر ایده جراح به ترکیبی از دو یا سه روش نیاز است.

لیفت صورت 

جراحی لیفت صورت، که در اصطلاح بالینی به ریتیدکتومی معروف است، یک روش مورداستفاده برای کاهش چین‌وچروک‌های صورت و سایر نشانه‌های پیری، باهدف بهبود ظاهر کلی صورت و فک است. جراحی لیفت صورت می‌تواند اثرات مضر زمان، استرس، و قرار گرفتن در معرض عناصر را خنثی کند. برای انجام این روش، جراح پلاستیک صورت عضلات اصلی صورت را  به‌منظور ایجاد ظاهری زیبا و خوشایندتر و جوان‌سازی ساختار صورت کشیده و محکم می‌کند. او سپس کیست‌های چربی اضافی و پوستی که موجب بروز یک ظاهر خسته و سالخورده می‌گردد،‌ را حذف می‌کند.

لیفت ابرو 

لیفت ابرو، که به‌طور رایج لیفت بپیشانی نیز نامیده می‌شود، باعث جوان‌سازی پوست بالای چشم‌ها و بازگرداندن ظاهری شاداب‌تر شده و انعکاسی بهتر از تحرک طبیعی بیمار است. لیفت ابرو با حذف پوست اضافی و افتاده پیشانی و تغییر جایگاه عضلات و بافت‌های اصلی، می‌تواند موجب رفع افتادگی شدید ابرو و از بین بردن شیارهای عمیق، و بازگرداندن ظاهری یکنواخت‌تر و جوان‌تر در یک‌سوم ناحیه بالایی صورت شود.
لیفت ابرو موجب بالا کشیدن افتادگی ابروها، رفع شیارهای عمیق و جوان‌سازی چشم‌ها می‌شود.

جراحی زیبایی پلک 

جراحی زیبایی پلک افتادگی پوست دور چشم را رفع کرده و ظاهری جوان‌تر در چهره ایجاد می‌کند.

گاهی اوقات جراحی پلاستیک پلک می‌تواند با بهبود افتادگی پلک و درنتیجه ایجاد یک میدان دید وسیع‌تر قدرت بینایی شمارا نیز بهبود بخشد.
جراحی پلاستیک می‌تواند پوست اضافی، عضلات و گاهی اوقات چربی را از پلک بالایی یا پایینی حذف کند. در برخی موارد، شما تنها به حذف پوست اضافه نیاز دارید و نیازی به برداشتن عضله نمی‌باشد – و یا ممکن است نیاز به انجام جراحی بر روی هر دو پلک بالا و پایینی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *