رینوپلاستی Ethnic چیست؟

رینوپلاستی Ethnic یکی از پیچیده ترین عمل های زیبایی در جهان است.

رینوپلاستی Ethnic | در طی سال های گذشته، روش های تغییر شکل بینی برای گروه های قومی مختلف به طور قابل توجهی تکامل یافته است.  اصطلاح رینوپلاستی Ethnic یا قومی، به عمل های جراحی بینی که بروی افراد غیر قفقازی انجام می شود اطلاق می شود.

با این حال، به دلیل جهانی شدنش، اختلاط بین نژادی، مهاجرت های گسترده. بیماران قومی امروزه نیز بیمارانی با نژادهای مختلط در نظر گرفته می شوند. اگرچه ایده عمل بینی ممکن است . به نظر برسد که فرآیند یکسانی برای همه بیماران اعمال می شود، اما اینطور نیست. بیماران غیر قفقازی به دلیل تنوع آناتومیک قابل توجه از بینی استاندارد اروپایی که اکثر آموزش های جراحی زیبایی بینی بر اساس آن می‌باشد. می توانند یک چالش جراحی باشند. در عین حال، هر قومی ویژگی های بینی منحصر به فرد خود را دارد.

هدف از رینوپلاستی قومیتی یا Ethnic اعمال تغییر شکل بینی برای دستیابی به اهداف خود و همچنین حفظ ویژگی های منحصر به فرد مرتبط با پیشینه قومی شماست. مانند همیشه، هدف اصلی از جراحی زیبایی بینی، تعریف بهتر در کنار ظاهری زیباتر و رعایت آرمان های زیبایی شناختی هر فرد با حفظ عملکرد بینی اوست. رویکردهای ویژه به جراحی بینی قومی از این واقعیت ناشی می شود که جهان متنوعی است، به این معنا که همه به “بینی قفقازی” نیاز ندارند.

زنانی که تحت این روش قرار می گیرند باید بهترین نتایج را بدون توجه به قومیت گرفته باشند. این بدان معناست که روش‌های تغییر شکل بینی نباید از رویکرد “یک اندازه برای همه” پیروی کنند.

جراح بینی اصفهان 

جراح بینی اصفهان | رینوپلاستی Ethnic

شکل بینی و انواع پوست بینی های قومی؛ تفاوتشون در چیست؟

رینوپلاستی قومی نیاز به بحث مختصری در مورد اشکال مختلف بینی در جهان دارد. مانند بسیاری از قسمت های دیگر صورت، شکل بینی در جمعیت انسانی متفاوت است. در حقیقت، تنوع ویژگی‌های صورت در میان جمعیت‌های انسانی، برای مدت طولانی دانشمندان را مجذوب خود کرده است.

در حالی که ژنتیک نقش اصلی را در تکامل انسان ایفا کرده. انتخاب طبیعی بر برخی از ویژگی های فیزیکی خارجی تأثیر گذاشته است. این ویژگی ها شامل رنگدانه های پوست و فرم صورت به دلیل محیطی است که دارند.

ارتباط با دکتر بهنام خرمی 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.