عمل بینی نوک گرد

عمل بینی نوک گرد

اصلاح بینی برای داشتن ظاهری بهتر هم برای خانم ها و هم آقایان مهم است. در برخی از موارد بینی به یک سری اصلاحات نیاز دارد. یکی از اصلاحاتی که بیشتر ما آسیایی ها با آن درگیریم نوک بینی گرد است.

بینی نوک گرد تمامی توجهات را به خود جلب می کند چون در وسط چهره قرار دارد و باعث می شود زیبایی چشم ها مورد توجه قرار نگیرد. کسانی که نوک بینی خود را اصلاح کرده اند ظاهری متفاوت تر با چهره قبلی خود تجربه کرده اند.

و با انجام عمل نوک بینی گرد چشم ها، لب ها و خطوط فک بیشتر به چشم می آیند. شما نیز می خواهید ظاهری مطلوب و بهتر داشته باشید و برای عمل نوک بینی دو دل هستید یا از نتایج عمل می ترسید حتما این مطلب را از دست ندهید.

بهترین روش انجام عمل بینی نوک گرد

برای افرادی که نوک بینی آن ها گرد است و ساختار بندی بینی شان به جز نوک بینی هیچ مشکلی ندارد بهترین روش برای این افراد جراحی به روش باز است.

در جراحی به روش باز جراح تسلط بیشتری روی عمل دارد و ریسک تیز شدن بینی بعد از عمل کاهش می یابد. این روش مزایای دیگری نیز دارد که می توان به دسترسی نامحدود جراح به ساختار بینی و امکان مدلسازی آن اشاره کرد.

انواع نوک بینی گرد

نوک بینی گرد انواع مختلفی دارد که بر حسب نوع آن عمل می شود. انواع نوک بینی شامل موارد زیر است.

عمل بینی نوک گرد | جراح بینی اصفهان

بینی نوک گرد غضروفی:

بینی هایی که نوک آن ها غضروفی است و اندازه غضروف های جانبی پایین آن برجسته است. این نوع بینی در نژادهای مختلف دیده می شود و غضروف های پایینی شل و پشتیبانی ضعیفی دارند.

در بینی هایی که نوک آن ها گرد است غضروف ها پهن و قوی است به طوری که پوست بینی به سمت خارج فشار داده می شود.

بینی نوک گرد ترمیمی:

در صورتی نوک بینی عمل شده دوباره به ترمیم نیاز دارد که به دلیل خطاهای جراحی یا مراقبت نادرست بیمار به وجود آمده باشد.

برای ترمیم بینی در همچنین مواقعی جراح نوک بینی را باز می کند و بافت اسکار ایجاد شده را خارج می کند. برای پشتیبانی نوک بینی از غضروف دنده یا گوش یا سپتوم غضروفی استفاده می کنند. و در برخی از موارد نیز از متریال مصنوعی نیز استفاده می کنند.

بینی نوک گرد نژادی:

در بینی های نوک گرد نژادی غضروف نوک بینی ضعیف و شل است. جراح برای اصلاح همچین بینی از سپتوم بینی استفاده می کند یا برای پشتیبانی آن از غضروف گوش برمی دارد.

بهترین روشی که با استفاده از آن می توان چربی اضافی نوک بینی و پشتیبانی ضعیف غضروف های نوک بینی را اصلاح کرد. جراحی به روش باز است چرا که در روش بسته این امکان وجود ندارد چون جراح دید وسیعی نسبت به جراحی نخواهد داشت.

| دکتر بهنام خرمی جراح بینی اصفهان|


مطالب پیشنهادی :

جراحی نوک بینی دراز

کرم های رفع جای بخیه عمل بینی

ترمیم جای زخم بعد از عمل بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *