چه عواملی در میزان هزینه عمل رینوپلاستی موثر است ؟

عوامل موثر در هزینه عمل رینوپلاستی

برای محاسبه هزینه جراحی عمل رینوپلاستی عواملی موثر هستند که در این بخش به بررسی آن می پردازیم . در نظز داشته باشید که هزینه جراحی بینی فقط با مشاوره حضوری با دکتر بهنام خرمی جراح بینی اصفهان  میسر می باشد .

  • نوع بینی بیمار

فرم بینی فرد مهم ترین عاملی است که میزان هزینه جراحی بینی را تعیین می‌کند. بینی هیچ کس با فرد دیگری یکسان نیست و مشکلات و سطح آن ها با یکدیگر متفاوت است. فرم بینی اشخاصی که داوطلب انجام عمل بینی هستند به دو دسته ی گوشتی و استخوانی تقسیم می‌شود.

هر کدام از این دو نوع بینی شرایط خاص خود را دارند و برای هر کدام به شکل متفاوتی باید عمل جراحی را انجام داد. به طور کلی هر قدر بینی بزرگتر باشد و به مشخصات بینی گوشتی نزدیک تر باشد، حجم کاری که لازم است روی آن انجام شود و همچنین حساسیت آن نیز بیشتر است بنابراین هزینه عمل بینی برای بینی گوشتی بیشتر از بینی استخوانی است.

  • مشکلات بینی و سطح آنها

برخی از افراد در ناحیه بینی خود دچار عوارضی مانند: انحراف بینی (جراحی سپتوپلاستی)، شکستگی یا بیماری پولیپ بینی هستند. در عمل بینی، بر طرف کردن این مشکلات در اولویت قرار دارد. در صورتی که شخص با چنین مشکلاتی مواجه باشد، لازم است ابتدا این موارد برطرف شوند و سپس به انجام عمل زیبایی بینی اقدام شود. حتی ممکن است در برخی موارد عمل زیبایی برای شخص نامناسب باشد و تنها با عمل اصلاحی اکتفا شود. داشتن یا نداشتن مشکلات و ناهنجاری های بینی یکی از عواملی است که بر هزینه جراحی بینی موثر است.

  • هزینه تجهیزات و محل شهر شما

قیمت عمل زیبایی بینی مانند هر عمل دیگری در ایران، شهر به شهر تفاوت میکند. این به دلیل میزان هزینه مرکز جراحی، تجهیزات به کار رفته و میزان دقت پرسنل و تجربه آن هاست. جراحی بینی، عملی کاملا تخصصی است و نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد. جراحان باتجربه و متخصص معمولا در مراکز استانها به خصوص شهر اصفهان حضور دارند .

جراح بینی اصفهان | عمل رینوپلاستی

  • تجربه و تخصص جراح زیبایی بینی

در عمل زیبایی بینی، تخصص و تجربه حرف اول را می‌زند. عمل بینی، روی عضوی انجام می‌شود که بیشترین تاثیر را در زیبایی چهره ی هر شخص دارد. بنابراین درست انجام دادن این عمل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. علاوه بر آن بینی با داشتن ترکیبی از استخوان، غضروف و پوست و غدد چربی عضو پیچیده ای است و از این رو انجام عمل جراحی روی این عضو دارای حساسیت بالایی است.

در صورتی که بینی توسط فردی کم تجربه یا نابلد عمل شود، ممکن است باعث ایجاد ناهنجاری ها یا مشکلات تنفسی شود یا اینکه فرم دلخواه داوطلب شکل نگیرد. برخی از این جراحان کم تجربه هزینه ی پایینی را برای کار خود پیشنهاد می‌کنند اما خطراتی که ممکن است بر اثر عمل بینی توسط فرم کم تجربه ایجاد شود بسیار بیشتر از آن است که ارزش هزینه ی دریافتی پایین را داشته باشد.

بیشتر مطالعه کنید : 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *