مزیت ترکیب عمل بینی با سایر جراحی‌ها

بررسی مزیت ترکیب عمل بینی با سایر جراحی‌ها

برخی از بیماران به دلایل مختلف، تصمیم می‌گیرند رینوپلاستی را با سایر فرآیندهای جراحی، از جمله بلفاروپلاستی، پروتز چانه، جراحی زیبایی گوش و سپتوپلاستی انجام دهند. بعضی از بیماران این گزینه را به این دلیل انتخاب می‌کنند که بیش از یک ویژگی در صورت دارند که می‌خواهند بهبود پیدا کند، یا این کار را برای به دست آوردن تعادل بیشتر در ویژگی‌های صورت انجام می‌دهند.

زمانی که در سلامتی کلی خوبی باشید و جراحتان یک پزشک ماهر، با تجربه و دارای بورد تخصصی باشد، ترکیب عمل بینی با سایر جراحی‌ها، خیلی طولانی‌تر از یک فرآیند واحد نیست و خطر مربوط به هر یک از این روش‌ها را به طور چشمگیری افزایش نخواهد داد.

ترکیب عمل بینی با سایر جراحی‌ها

اگرچه انجام بیش از یک عمل جراحی صورت در یک زمان گران‌تر است. و شامل دوره بهبودی طولانی‌تری نسبت به یک روش مستقل می‌باشد. اما گزینه‌ای بسیار راحت‌تر از داشتن دو عمل جراحی جداگانه است. تنها یک جراحی و یک بار بیهوشی لازم است. و نیاز به از دست دادن زمان اضافی برای دوری از کار در جراحی دوم نمی‌باشد. در این حالت درد و ناراحتی اضافی حداقل خواهد بود، و به طور معمول می‌تواند با دارو کنترل شود. جراح شما همچنین می‌تواند ویژگی‌های صورت شما را راحت‌تر متعادل نماید، زیرا تمام فرآیند را می‌توان در یک عمل تکمیل کرد.

 

مزیت ترکیب عمل بینی با سایر جراحی‌ها | جراح بینی اصفهان
متقاضیان

همه افراد متقاضی انجام چند عمل جراحی نیستند. چه تصمیم به انجام عمل بینی به صورت مجزا و چه ترکیب آن با یک جراحی دیگر گرفته باشید. بسیار مهم است که در بهترین وضعیت سلامتی قرار داشته باشید. برخی از بیماری‌ها ممکن است. به این معنا باشد که جراحی خاصی برای شما مناسب نیست. به عنوان مثال، اگر از خشکی چشم یا مشکل تیروئید رنج می‌برید، لیفت پلک توصیه نمی‌شود.

یک مشاوره اولیه با جراح به ویژه در صورتی که خواستار انجام چندین عمل به طور همزمان باشید. بسیار مهم است. جراح می‌تواند بر اساس شکل و ساختار چهره و سلامت کلی شما، توصیه‌هایی ارائه دهد. به عنوان مثال، ممکن است تصور کنید. که یک عمل بینی به تنهایی کافی خواهد بود. اما، پس از بررسی صورت شما، جراح ممکن است. ترکیب رینوپلاستی و بزرگ کردن چانه را برای ایجاد بهترین نتایج ممکن توصیه کند.

با انجام چندین عمل جراحی به طور هم‌زمان می‌توانید در زمان و پول خود صرفه جویی کنید. و میزان زمان صرف شده برای بهبودی را کاهش دهید. اما، مهم است به یاد داشته باشید. که هر چه زمان بیشتری در اتاق عمل باشید، خطر ابتلا به عوارض بیشتر می‌تواند باشد. قبل از تصمیم‌گیری در مورد بهترین انتخاب برای شما، در مورد مزایا و معایب انجام جراحی‌های متعدد در یک زمان با جراح بحث و بررسی نمایید.

معایب

قابل درک است که چرا فردی به دنبال انجام جراحی‌های متعدد به طور هم‌زمان می‌باشد. به دلیل اینکه هزینه‌ها را کاهش دهد و تنها یک دوره بهبودی را سپری کند. با این حال، مهمترین نکته باید ایمنی بیمار باشد. فرآیندهای طولانی مدت با افزایش میزان خونریزی، افزایش خطر عفونت و افزایش خطر ترومبوز عمقی ورید همراه است.

دکتر بهنام خرمی جراح بینی اصفهان|


مطالب پیشنهادی :

اختلال انحراف تیغه بینی چیست؟

جراحی بینی خوکی (سربالا بودن زیاد بینی)

اصلاح اختلالات عملکرد بینی همزمان با جراحی زیبایی بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *