جلسه اول مشاوره قبل از جراحی بینی چه صحبت هایی میشه؟

مشاوره قبل از جراحی بینی یکی از ضروریات

مشاوره قبل از جراحی بینی | جلسه اول برای مشاوره بینی جز ضروریاتیست که توسط متخصص و جراح بینی برگزار می شود. در طی این جلسه سوالاتی که بیمار دارد، پاسخ داده می‌شود.

چرا بسیاری سراغ جراحی بینی یا رینوپلاستی می‌روند؟

رینوپلاستی که موفق باشد بینی شما را تغییر می دهد و ظاهر صورتتان را بهبود می بخشد. بخاطر اینکه برخی فکر می کنند بینی شان یا خیلی بزرگ است یا خیلی کوچک، یا خیلی پهن است. البته گاها هم ممکنه علاوه بر این مشکلات، عملکرد بینی هم درست نباشد. در نتیجه عملی ترکیبی، از مشکلات پیچیده قرار است انجام شود. هرشخصی عمل بینی خاص خودش رو دارد، و شکل بینی اش با توجه به تناسبات ظاهرش تغییر می‌کند.

  1. چه کسی نباید برای جراحی بینی اقدام کند؟
  2. جلسه مشاوره اول بینی چه تصمیمی گرفته می‌شود؟

جراح بینی اصفهان |جلسه اول مشاوره قبل از جراحی بینی چه صحبت هایی میشه؟

اولین جلسه مشاوره بینی

یکی از دیگر از موارد مهم در جلسه اول نزد جراح، کاندیده های مناسب برای این جراحیست. درواقع باید رینوپلاستی بسته به نوعی که قرار است انجام شود، از ۳۰ الی ۴۰ دقیقه گرفته، تا عمل های ۳ الی ۴ ساعته، می باشد. باید برای چنین تصمیمی نزد یک متخصص جراح بینی مراجعه کنید.

تا با توجه به تجربه و معایناتی که از سابقه شما دارد به نتیجه ای معقول برای جراحی بینی تان برسد. به یاد داشته باشید،اولین عمل شما بهترین شانس موفقیت شماست. پس باید حتما انتخاب درستی داشته باشید.

قبل از جراحی بینی ، چه چیزهایی مهم است؟

شاید یکی از مهمترین چیزهایی که قبل از جلسه اول مشاوره بینی باید در نظر داشت، و باید رودر رو باشد،باید ببینید قرار است زیر دست چه جراحی بروید. باید تمام نگرانی ها، انتظارات، و چیزی که می خواهید را به جراح تان بگویید. حدودا شاید ۴۵دقیقه الی یک ساعت طول بکشد. در ضمن در جلسه مشاوره تان، عکاسی باکیفیت هم صورت می‌گیرد.

این تصاویر برای بیماران بعدی هم خوب است،که بتوانند براساس سوابق پزشک جراح بینی تصمیم بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *