من از بیمارستان ها بیزارم آیا می توانم بلافاصله به دنبال جراحی زیبایی بینی خود به خانه بروم؟

من از بیمارستان ها بیزارم آیا می توانم بلافاصله به دنبال جراحی زیبایی بینی خود به خانه بروم؟

علاوه بر تکنیک مناسب جراحی و بافت های مناسب ، نتیجه جراحی زیبایی بینی نیاز به پاسخ درمانی مطلوب دارد. التهاب طولانی مدت و تورم بیش از حد بافت نرم باعث بهبود پاسخ درمانی می شود و در نهایت نتیجه زیبایی را کاهش می دهد. بنابراین ، کنترل تورم و التهاب بعد از عمل بسیار مهم است.

در حالی که برخی تورم و التهاب جراحی اجتناب ناپذیر است ، مراقبت های خوب بعد از عمل می تواند اثرات التهابی جراحی زیبایی بینی را به حداقل برساند و نتیجه آرایشی را بهینه کند. بدون تردید ، مراقبت های مناسب پس از جراحی در ساعات اولیه بعد از عمل بیشترین سود را دارند ، هنگامی که بافت های آسیب دیده مستعد افزایش فشار خون هستند. این که آیا حمل چمدان ، بالا رفتن از پرواز از پله ها ، تجربه درد ، استفراغ یا اضطراب رنج می برید ، افزایش فشار خون باعث افزایش کبودی ، تورم و التهاب فراتر از آنچه در حال حاضر وجود دارد می شود. از آنجا که مراقبت در بیمارستان از مزایای استفاده از داروهای داخل وریدی و پشتیبانی پرستار شبانه روزی ، جلوگیری از حالت تهوع و کنترل فشار خون ، درد ، اضطراب و عفونت نسبت به آنچه در خانه فراهم می شود افزایش یافته است.

لطفا سوال پر تکرار :من از بیمارستان ها بیزارم آیا می توانم بلافاصله به دنبال جراحی زیبایی بینی خود به خانه بروم؟ با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

یکی از مهم ترین نیاز های ما برای اینکه بینی خوبی داشته باشیم و  عمل زیبایی بینی موفقی داشته باشیم، لازمه که کار جراحی بینی توسط یک متخصص با تجربه و با دانش بالا انجام بشه، دوست عزیزم،  اقای دکتر بهنام خرمی بهترین گزینه برای جراحی بینی برای شماست. بهتون پیشنهاد میکنم که حتما به مطب مراجعه نمایید و یک جلسه مشاوره با آقای دکتر داشته باشید.

شما عزیزان میتوانید تمام سوالات خود را در مورد جراحی بینی

 در بخش نظرات و دیدگاه ها برای آقای دکتر  ارسال نمایید:


دکتر بهنام خرمی

متخصص جراحی فک و صورت و زیبایی

جراح بینی اصفهان

برای اطلاع از آدرس و ساعات کاری به بخش تماس سایت مراچعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *