نکاتی در خصوص جراحی ترمیمی بینی

 نکاتی در خصوص جراحی ترمیمی بینی

  1.  اولین نکته ای که باید در خصوص جراحی ترمیمی بینی ذکر کرد این است بسیاری از کسانی که تصمیم می گیرند چنین اقدامی را انجام دهند در طول مدتی که باید منتظر بمانند تا زمان جراحی شان برسد ( منظور همان مدت یکساله که باید طی شود) نظرشان در این زمینه تغییر می کند و از انجام آن انصراف می دهند. یکی از دلایل این امر این است که به مرور زمان حساسیت ها و وسواس ها کاهش یافته و به نگاه واقع بینانه ای در خصوص ظاهر بینی شان رسیده اند. دومین دلیلی که علتی بر انصراف از جراحی ترمیمی بینی می شود این است که نتیجه جراحی بینی حدودا شش ماه تا یکسال بعد خود را نشان می دهد. درواقع در این مدت تورم و یا مسائلی وجود دارد که مانع از آن می شود که نتیجه واقعی جراحی بینی دیده شود. به همین جهت در بسیاری از افراد دیده شده است که پس از گذشت این دوره وقتی با ظاهر واقعی بینی خود مواجه می شوند از آن راضی بوده و دیگر نمی خواهند اقدامی انجام دهند.
  2. در جراحی ترمیمی بینی گاها برای ساخت غضروف و یا اضافه کردن پوست، پزشکان بالاجبار از سایر نقاط بدن غضروف و یا پوست برمی دارند و به این ناحیه می افزایند. بدین جهت دومین عمل از عمل اولیه بسیار سخت تر و حساس تر بوده و باید با دقت و تمرکز فراوان در این مسیر گام بردارند.
  3. یکی از اقداماتی که این روزها انجام می دهند این است که برای تامین غضروف برای جراحی ترمیمی بینی از بانک هایی که غضروف نگه داری می کنند (بانک های پزشکی) این غضروف ها دریافت می شود. البته تعدادی از پزشکان با این اقدامات کاملا مخالف هستند و معتقدند بهتر است از بدن خود فرد این غضروف تهیه شود تا شاهد هیچ گونه عارضه و خطری نباشیم.

نتیجه گیری

 در انتها از ذکر این نکته نخواهیم گذشت که همواره در انتخاب پزشک هم در روند مشاوره و هم دروند درمان نهایت دقت و وسواس را داشته باشید زیرا که مهم ترین عاملی که می تواند شما را نسبت به نتیجه عمل امیدوار کند تخصص و مهارت و تجربه پزشک است و نیز آنکه همین عوامل نیمی از موفقیت عمل را تضمین می کند.

متاسفانه این روزها کلاهبرداری هایی که در زمینه زیبایی انجام می شوند آمار کمی را ندارند و هرگز نمی توانیم چشمان مان را روی آن ببندیم و بگوییم برای ما اتفاق نمی افتد.

بنابراین پیش از آنکه هرگونه اقدامی انجام دهید حتما تحقیقات مفصلی در خصوص میزان دانش و نیز میزان تجربه پزشک خود داشته باشید سپس زیبایی خود را به دستان آنان بسپارید.

امید است که توانسته باشیم اطلاعاتی مفید و تذکراتی روشنگر را خدمت تان ارائه کنیم.

یکی از مهم ترین نیاز های ما برای اینکه بینی خوبی داشته باشیم و  عمل زیبایی بینی موفقی داشته باشیم، لازمه که کار جراحی بینی توسط یک متخصص با تجربه و با دانش بالا انجام بشه، دوست عزیزم،  اقای دکتر بهنام خرمی بهترین گزینه برای جراحی بینی برای شماست. بهتون پیشنهاد میکنم که حتما به مطب مراجعه نمایید و یک جلسه مشاوره با آقای دکتر داشته باشید.

آشنایی بیشتر با دکتر بهنام خرمی


امیدواریم که مطلب نکاتی در خصوص جراحی ترمیمی بینی  برای شما مفید بوده باشد.

شما عزیزان میتوانید تمام سوالات خود را در مورد جراحی بینی

 در بخش نظرات و دیدگاه ها برای آقای دکتر  ارسال نمایید:


دکتر بهنام خرمی

متخصص جراحی فک و صورت و زیبایی

جراح بینی اصفهان

برای اطلاع از آدرس و ساعات کاری به بخش تماس سایت مراچعه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *