پریود و عمل بینی

عادت ماهانه و انجام جراحی بینی

بازه قاعدگی و پریود با انجام عمل بینی تداخلی ایجاد نمی کند ولی با توجه به اینکه در این مدت رفتار اغلب بانوان در گیر تغییر گردیده و در بعضی درد و خون ریزی شدید وجود دارا است ، براین اساس توصیه می شود از آنجایی که جراحی زیبایی بینی ضرورت درمانی ندارد، تاریخ انجام آن را به نحوی برنامه ریزی نمائید که با دوره قاعدگی شما هم‌زمان نشود.

افرادی که می خواهند عمل زیبایی بینی انجام دهند باید رعایت نکات قبل و بعد عمل بینی را جدی بگیرند تا بتوانند جراحی رینوپلاستی موفقی داشته باشند. در زیر اقدامات قبل از جراحی بینی و نکاتی که جزء مراحل قبل از عمل بینی می باشد را بازگو می کنیم:

جراح بینی اصفهان | پریود و عمل بینی

مصرف دارو قبل از عمل بینی

چنانچه متقاضی انجام جراحی زیبایی بینی هستید باید بدانید که چه داروهایی قبل از عمل بینی نباید مصرف کرد . مصرف داروهایی که موجب رقیق شدن خون و اختلال در انعقاد آن می گردند مثل آسپرین و وارفارین باید 2 هفته قبل از انجام عمل رینوپلاستی ترک شود زیرا ریسک خونریزی در حین جراحی بینی را بالا می برد.

در ادامه به برخی دیگر از اقدامات قبل از عمل بینی می پردازیم:

  • شب قبل از عمل بینی خود شام سبک میل کرده و به مدت 8 ساعت قبل از جراحی رینوپلاستی ناشتا باشید.
  • 2 هفته قبل از رسیدن زمان جراحی بینی مصرف سیگار و الکل را کنار بگذارید. زیرا این دو ماده، اکسیژن رسانی خون در بدن شما را تحت تاثیر قرار می دهد.
  • از اقدامات قبل از جراحی بینی برای بانوان این است که نباید قبل از عمل رینوپلاستی آرایشی داشته باشند.
  • یکی از اقدامات شب قبل از عمل بینی این است . که استحمام نمایید تا اگر پس از عمل بینی امکان حمام رفتن نداشتید دچار مشکل نشوید.
  • لباسی که می پوشید بهتر است دارای دکمه باشد تا برای تعویض آن پس از جراحی رینوپلاستی ضربه ای به بینی خود وارد نکنید.
  • آزمایشات تجویز شده توسط پزشک جراح بینی خود را قبل از عمل بینی انجام داده و نتایج آن را در روز عمل رینوپلاستی همراه داشته باشید.

 

 

جراح بینی اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *