جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی

جراحی بینی فانتزی

یکی از انواع رینوپلاستی جراحی بینی فانتزی می باشد، که بیشتر در بین خانم ها طرفدار دارد. در صورتی که این نوع از جراحی بینی برای همه افراد مناسب نیست، برای مثال افرادی که بینی گوشتی دارند به علت ضخامت پوست بینی، تغییرات ایجاد شده در بینی به خوبی به نمایش در نخواهد آمد.

افرادی که خواهان  داشتن بینی فانتزی هستند باید آگاه باشند که در صورت ناراضی بودن از نتیجه جراحی، انجام جراحی مجدد (جراحی بینی ترمیمی) برای این افراد سختتر است زیرا در جراحی بینی فانتزی اندازه بینی بسیار کوچک شده و جراح بینی برای ترمیم این نوع بینی کار دشواری را در پیش رو خواهد داشت.

این نوع جراحی بینی بر روی یک بینی استخوانی نتیجه مطلوب تری خواهد داشت و در بینی های گوشتی زیاد پیشنهاد نمی شود . 

جراحی بینی نیمه فانتزی

این مدل از رینوپلاستی در بین خانم ها طرفداران زیادی دارد و منظور از این نوع جراحی ، منظور از مدل بینی نیمه فانتزی بینی است که ضمن حفظ تناسب اندازه و شکل بینی با سای اجزای صورت، نوک بینی کمی سربالا بوده ( از حالت طبیعی کمی سربالاتر) و قوس پشت بینی هم کمی بیشتر از بینی طبیعی باشد.

در این مدل نیز ظاهر بینی از حالت طبیعی زیاد فاصله نگرفته نوک بینی بیش از حد بالا نرفته و بینی ظاهری به اصطلاح خوکی پیدا نکرده و همچنین قوس بینی هم حالت سرسره ای پیدا نکرده است.

این مدل بینی مقداری کوچکتر و ظریف تر از مدل طبیعی است و این ممکن است عملکردی به خوبی مدل طبیعی بینی نداشته باشد، اما همه افرادی که توسط دکتر بهنام خرمی جراح بینی اصفهان و متخصص جراحی فک و صورت و زیبایی مورد جراحی قرار گرفته اند و این نوع جراحی را داشته اند از عملکرد بویایی و تنفسی خود راضی هستند.


جراح بینی اصفهان 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *