چند و چون جراحی رینوپلاستی با جراح بینی اصفهان

بهترین جراح بینی در اصفهان

جراح بینی اصفهان | ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح بینی در اصفهان آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با عمل بینی و موارد مشابه آن در اختیارتان قرار دهیم. همانطور که می دانید، جراحی بینی جزء اعمال زیبایی به حساب می آید که در جذابیت و زیبایی افراد نقش به سزایی ایفا می کند و نمی توان آن را توسط هر پزشکی انجام داد.


همراه ما باشید با مطالب خواندنی و آموزنده دکتر بهنام خرمی جراح بینی اصفهان –  جراح فک اصفهان  :


جراح بینی اصفهان - جراح فک اصفهان | جراحی فک صورت کشیده ...

جراحی رینوپلاستی

جراح بینی اصفهان | امروزه به سبب تنوع طلبی و گرایش افراد به زیباسازی و جذابیت ظاهری هر چه بیشتر اشخاص بسیاری به سمت اعمال زیبایی همچون جراحی بینی روی می آورند و به کمک آن شکل ظاهری خود را به طور قابل توجهی تغییر می دهند، در جراحی بینی محدودیت های خاصی وجود ندارد و هر فردی پس از گذشت سن هجده سالگی می تواند اقدام به این جراحی نماید. جراحی زیبایی و درمانی بینی معمولا به دو روش اصلی انجام می شود که طبق بررسی های بهترین جراح بینی در اصفهان یکی از روش های باز و یا بسته انتخاب می شود.

در زمان جلسه مشاوره بیمار مدل بینی خود را اعم از: طبیعی، فانتزی، نیمه فانتزی و … همراه با جراح خویش مورد بررسی قرار می دهند و در نهایت مدل انتخابی برای جراحی مشخص می شود.

بینی افراد به دنبال شکل ظاهری خود، انواع مختلفی دارند و هر یک از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار هستند که به کمک آن می توان نوع بینی را شناسایی نمود. از جمله انواع بینی عبارتند از:

 1. بینی گوشتی: این نوع بینی از استخوان و غضروف بسیار کمتری تشکیل شده و ظاهر گوشتی آن به طور کامل قابل تشخیص است. نوک بینی گوشتی کاملا پهن می باشد. ضخامت پوست ظاهری بینی گوشتی به نسبت زیاد است و بر همین اساس چربی های بسیار زیادی بر روی بینی گوشتی تجمع یافته و در نهایت منافذ بسیاری را نیز دارا می باشد.
 2. بینی استخوانی: همانطور که از نام این نوع بینی مشخص است، از استخوان و غضروف بسیاری ایجاد شده و ظاهر آن کاملا استخوانی و بدون گوشت است. معمولا بینی استخوانی دارای قوز و انحرافاتی می باشد و پوست بسیار نازکی دارد.
 3. بینی نیمه استخوانی و نیمه گوشتی (بینی طبیعی): نوع سومی از بینی وجود دارد که هم مشخصات بینی گوشتی و هم بینی استخوانی را دارا می باشد و این نوع بینی ها به صورت چشمی و به راحتی قابل شناسایی نیستند.

انتخاب بهترین جراح بینی اصفهان

در صورتی که قصد انجام جراحی بینی را داشته باشید؛ باید به این نکته توجه نمایید که ممکن است نتیجه این جراحی تا پایان عمر همراه شما باشد و بنابراین نمی توان آن را به وسیله هر جراحی انجام داد و باید در انتخاب جراح موردنظر بسیار دقت و توجه کرد تا از بروز هرگونه مشکل و یا پشیمانی جلوگیری به عمل آورد. بر همین اساس معیارها و ملاک هایی را برای شما شرح داده ایم تا به کمک آن ها بهترین جراح بینی در اصفهان را شناسایی و سپس انتخاب کنید.

از جمله این معیارها به شرح زیر می باشد:

 • بهترین جراح بینی جراحی است که دارای شماره نظام پزشکی و کارنامه عملی بسیاری باشد تا در صورت نیاز نمونه کارهای قبلی خود را به بیماران نشان دهد و به این طریق مراجعه کنندگان از تخصص و مهارت های ایشان اطمینان خاطر حاصل نمایند.
 • تجربه و سابقه انجام عمل بسیار مهم می باشد؛ بنابراین جراحی را جزء بهترین جراح بینی در ایران به حساب می آوریم که از تجربه و سابقه بسیاری برخوردار باشد.
 • بسیار ضروری است که جراح بینی همواره دانش خود را بروز نماید و در سمینارهای علمی متعددی حضور فعال داشته باشد تا از انواع روش های انجام جراحی بینی آگاهی داشته باشد و با توجه به شرایط بیمار مناسب ترین روش را برگزیند.
 • اصول اخلاقی برای هر جراحی جز اولویت ها محسوب می شود و بهترین جراح بینی در اصفهان نیز باید با بیماران و مراجعه کنندگان خویش رفتاری صبورانه و صمیمانه ای را در پیش گیرد و در زمان مشاوره کلیه اطلاعات مورد نیاز بیماران را ارائه دهد تا از هرگونه شک و شبهه ای جلوگیری به عمل آورد.
 • جراحی را بهترین می دانیم که از امکانات و تجهیزات پزشکی نوین و پیشرفته روز دنیا در اعمال زیبایی بهره جوید و سلامتی و رضایت بیماران را به جنبه های مالی ترجیح دهد.

جراح بینی اصفهان - جراح فک اصفهان | مراقبت های ضروری جراحی بینی در فصل سرما

اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی

بهترین جراح بینی در اصفهان پیش از انجام عمل، جلسه ای را به عنوان مشاوره ترتیب می دهد و در آن نکاتی را توصیه می کند تا بیمار پیش از انجام عمل، آن ها را رعایت کند و به این طریق از بروز مشکل و عوارض بعدی جلوگیری به عمل آورد، برخی از این نکات پیش از عمل به شرح زیر می باشد:

 1. بهتر است شب قبل از جراحی بینی از خوردن و آشامیدن خودداری نمایید و یا اینکه غذای سبکی را میل کنید.
 2. بهترین جراح بینی در اصفهان توصیه می کند تا پیش از عمل لباس های گشاد بر تن کنید و به این طریق پس از عمل مشکلی پیش نیاید.
 3. بهترین جراح بینی در اصفهان بیمار را از خوردن قرص هایی همچون ایبوپروفن به مدت دو هفته قبل از جراحی منع می دارد، به این سبب که این قرص ها موجب افزایش خونریزی می گردند.
 4. استعمال دخانیات و مصرف مشروبات الکلی را به مدت یک هفته قبل از عمل کنار بگذارید تا عارضه ای بعد از عمل پیش نیاید.

به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکلی، جراح متخصص مراقبت های پس از عمل را به صورت زیر به بیماران خویش توصیه می کند تا با رعایت آن ها مطلوب ترین نتیجه را دریافت نمایند. این نکات مراقبتی عبارتند از:

 • بهترین جراح بینی در اصفهان توصیه می‌کند تا به مدت یک هفته از عینک های طبی و آفتابی استفاده نکنید.
 • تعویض نمودن گازهای استریل در زمان تعیین شده توسط پزشک معالج بسیار تاکید می شود.
 • استفاده از کرم های ضد آفتاب بسیار قوی جزء اولویت ها محسوب می شود.
 • به منظور جلوگیری از وارد شدن هرگونه آسیب به بینی، توصیه می شود تا لباس های جلو باز به تن کنید.
 • کمپرس سرد در کاهش تورم بسیار تاثیرگذار می باشد و بهتر است از آن پس از جراحی استفاده کنید.
 • بهترین جراح بینی در اصفهان توصیه می کند غذاهای نرم و آبکی همراه با مواد مغذی و فیبردار را در برنامه غذایی خود جای دهید.
 • برای این که تورم تا حد ممکن کاشه یابد، باید استفاده از سدیم را کم کنید.
 • بسیار تاکید شده تا از فعالیت های ورزشی سنگین در روزهای اولیه جراحی خودداری نمایید تا هیچ گونه آسیبی به بینی وارد نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *