حقایقی جالب درباره رینوپلاستی

حقایقی جالب درباره رینوپلاستی و جراحی زیبایی بینی!

رینوپلاستی و جراحی زیبایی بینی به عنوان یک جراحی پلاستیک در میان همگان شناخته شده است. آنچه ما تا کنون درباره آن شنیده ایم این است که رینوپلاستی جراحی زیبایی بینی می باشد. ولی به جز این حقیقت که رینوپلاستی جراحی ای برای تغییر شکل و ساختار بینی فرد متقاضی در نظر گرفته شده است، دیگر چه چیز درباره آن می دانید؟

اگر تمایل دارید درباره رینوپلاستی اطلاعات بیشتری دریافت کنید و در این باره کنجکاو هستید در ادامه با ما همراه باشید!


همراه ما باشید با مطالب خواندنی و آموزنده دکتر بهنام خرمی جراح بینی اصفهان –  جراح فک اصفهان  :


جراح بینی اصفهان - جراح فک اصفهان | ورم حاد و مزمن بعد از جراحی زیبایی بینی

1 – رینوپلاستی بسیار رایج تر از آن است که بتوان متصور شد!

چنانچه می دانیم رینوپلاستی در واقع یکی از رایج ترین انواع جراحی زیبایی می باشد. در سال ۲۰۰۷ نزدیک به ۱۲ میلیون جراحی پلاستیک در ایالات متحده به انجام رسید که جراحی زیبایی بینی از جمله برترین جراحی های زیبایی بوده است. در سال ۲۰۱۸ جراحی زیبایی رینوپلاستی سومین جراحی معروف در دنیا شناخته شده است.

2 – تکنیک های جراحی رینوپلاستی برای مردان و زنان متفاوت است!

ممکن است تصور کنید که جراحی بینی یک نوع جراحی است که برای مرد و زن تفاوت چندانی ندارد و بدون توجه به جنسیت با متد خاص خود به انجام می رسد. اما باید گفته شود تکنیک هایی که برای رینوپلاستی به کار می رود برای زنان و مردان متفاوت است و شاید بتوان گفت به نوعی یک هنر محسوب می شود. زاویه و شیب بینی برای یک مرد متفاوت از زاویه و شیبی است که برای یک زن به کار می رود و جراحان متبحر بینی با توجه به جنسیت فرد زوایای مناسبی را انتخاب خواهند کرد.

3 –  جراحی رینوپلاستی در مدت زمان کمی قابل انجام است!

باور کنید یا نه برای انجام جراحی زیبایی بینی تنها ۱ الی ۲ ساعت زمان کافیست و این جراحی مدت زمان زیادی به طول نمی انجامد. حتی دوران نقاهت جراحی زیبایی بینی نیز مدت دار نیست و بخش زیادی از درمان بیمار طی یک هفته اتفاق می افتد.

در طول ادامه این مقاله می خواهیم به این نکته اشاره کنیم که رینوپلاستی تنها یک جراحی زیبایی بینی محسوب نمی شود و مزایای دیگری هم داراست. صرف نظر از اینکه شما به چه دلیل قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارید مزایای زیادی در انجام آن وجود دارد.

به منظور اطلاعات بیشتر درباره رینوپلاستی و جراحی زیبایی بینی و انواع آن می توانید به این آدرس مراجعه کنید.

جراح بینی اصفهان - جراح فک اصفهان | پولیپ بینی

  • رینوپلاستی و تنفس بهتر

برای بعضی از افراد، اعمال ساده تنفس عمیق از طریق بینی دشوار و گاها غیرممکن است، زیرا برخی افراد در بینی خود دچار یک انسداد هستند. جراح بینی می تواند این مشکلات را برطرف نماید و با تغییر ساختار بینی و اصلاح این مشکل تنفس فرد را بهبود ببخشد و شرایط لازم برای تنفس عادی او را فراهم کند.

  •  رینوپلاستی و خواب آسوده

بدن فرد برای حفظ سلامت خود نیاز به ۶ الی ۸ ساعت خواب آرام دارد. بی نظمی ها و مشکلات ساختاری در حفره بینی می تواند باعث بروز خر و پف، آپنه خواب و سایر مشکلات تنفسی شود. جراح بینی با تغییر شکل ساختار بینی و به کار گیری روش های موثر برای اصلاح آن این مشکلات را از بین می برد و برای خواب راحت به شما کمک می کند.

  •  رینوپلاستی و جراحی زیبایی بینی و بهبود عزت نفس

بینی شما نقطه کانونی چهره است. اگر شما از شکل و فرم بینی خود ناراضی هستید و از این موضوع رنج می برید، انجام جراحی زیبایی بینی گزینه بسیار مناسبی است که بر افزایش اعتماد به نفس شما تاثیر گذار باشد و به سمت آن چهره ای که تمایل دارید به پیش بروید.

2 thoughts on “حقایقی جالب درباره رینوپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *