همه چیز در رابطه با مدل جراحی بینی نیمه فانتزی

همه چیز در رابطه با سبک و مدل جراحی بینی نیمه فانتزی

اگر قصد دارید بینی خود را به سبک نیمه فانتزی عمل کنید این مقاله را به هیچ وجه از دست ندهید. زیرا در این مقاله همه چیر در رابطه با سبک و مدل جراحی بینی نیمه فانتزی را برای شما توضیح دادیم.

سبک نیمه فانتزی یکی از پرطرفدارترین سبک های عمل جراحی بینی است. بسیاری از افرادی که قصد عمل بینی دارند دلبسته ی ظرافت و زیبایی این سبک شده اند و بارها در آینه دماغ خود را با قوسی ملایم و دلنشین و نوک بینی اندکی سر بالا تصور کرده اند. دقیقا به اندازه ای که حالتی شیک و امروزی به صورتشان بدهد.اما متاسفانه برخی به جای قوس ملایم و ظریف، دماغی خوکی با سوراخ های نامتقارن تحویل گرفتند!!. در حدی که باید از پتروس فداکار الگو گرفته و از انگشتشان در جهت همسان سازی سوراخ های بینی استفاده نمایند.

می پرسید چرا گرفتار این شرایط شدند؟ زیرا جراحی بینی به سبک نیمه فانتزی کار هر کسی نیست و باید به سراغ پزشکی بروید که تخصص و مهارت کافی را داشته باشد. و بتواند به زیباترین حالت، بینی شما را فرم دهد.

 یکی از پرطرفدارترین سبک های عمل زیبایی بینی، سبک نیمه فانتزی است.

به قول معروف این سبک نه به شوری فرم فانتزی است و نه به کم نمکی بینی های طبیعی و نچرال.  در این مدل اندازه ی بینی متناسب با سایر اعضای صورت کاهش می یابد و تیغه ی بینی و حفره ها، زیادی باریک و کوچک نمی شوند. نوک بینی اندکی از فرم طبیعی سربالاتر شده و روی تیغه ی بینی قوس ملایمی ایجاد می شود.

جراحی به سبک نیمه فانتزی معمولا برای بینی های فرم استخوانی بهترین نتیجه را دارد اما برای بینی های گوشتی هم با توجه به شرایط زیباجو و مهارت پزشک می تواند بسیار موفقیت آمیز باشد. در ادامه ی مقاله به صورت مفصل توضیح می دهیم بینی نیمه فانتزی برای چه افرادی مناسب است و از کجا تشخیص دهیم به ما می آید!

جراح بینی اصفهان | جراح فک اصفهان | جراح بینی استخوانی در شهر اصفهان


همراه ما باشید با مطالب خواندنی و آموزنده دکتر بهنام خرمی جراح بینی اصفهان –  جراح فک اصفهان  :

بهترین جراح بینی به سبک نیمه فانتزی

در جراحی بینی به سبک نیمه فانتزی سایز بینی تا حدی که با سایر اعضای صورت تناسب داشته باشد کاهش می یابد. این تغییر اندازه باید توسط پزشک معتبر و کارکشته انجام شود. در غیر این صورت ممکن است برای شما مشکلات ظاهری و حتی تنفسی ایجاد کند. به طور کلی سبک نیمه فانتزی نیازمند ظرافت و دقت به خصوصی است که هر پزشکی قادر به انجام آن نیست. و برای رسیدن به نتیجه ی دلخواه باید در انتخاب جراح وسواس بیشتری خرج دهید.

در این مقاله برترین جراحان بینی سبک نیمه فانتزی در تهران و شیراز را به شما معرفی کرده ایم. شما حتی می توانید در ادامه، شروع هزینه های عمل این پزشکان را بررسی و مقایسه کنید. و به این صورت مناسب ترین جراح را برای خود انتخاب نمایید.

سبک و مدل بینی نیمه فانتزی بیشتر به چه صورت هایی میاد؟

هیچ چیز بدتر از آن نیست که بعد از عمل بینی متوجه شویم دماغ جدیدمان به صورتمان نمی آید! پس خوب است بدانیم بینی نیمه فانتزی بیشتر برای کدام چهره ها مناسب است. همان طور که گفتیم در سبک نیمه فانتزی سایز بینی تا حدی کوچک می شود. بنابراین قبل از انتخاب این سبک برای عمل بینی، باید به سایر ویژگی های چهره ی خود توجه کنید.

هدف همه ی ما از عمل بینی زیباتر شدن است. و این موضوع اتفاق نمی افتد مگر بین اجزای صورتمان تعادل و تناسب برقرار باشد. به عنوان مثال اگر صورتی کشیده یا لب هایی بزرگ دارید بینی کوچک برای شما مناسب نیست. اما اگر صورت شما کوچک است و اجزای صورت ظریفی دارید می توانید سایز بینی خود را کاهش دهید.

جراح بینی اصفهان | جراح فک اصفهان | نوک بینی تیز پس از عمل زیبایی بینی

 سبک نیمه فانتزی برای بینی های گوشتی مناسب تر است یا استخوانی؟!

ویژگی بینی های گوشتی داشتن پوست ضخیم، نوک بینی بزرگ و دارای غدد چربی فراوان و ساختار غضروفی ضعیف است. همان طور که گفتیم در سبک نیمه فانتزی کاهش سایز بینی تا حدی انجام می شود که با سایر اجزای صورت در تناسب باشد. اما با توجه به پوست ضخیم و بافت غضروفی ضعیف در بینی های گوشتی، کاهش سایز کمی پیچیده تر است و نیاز به ظرافت و دقت بیشتری دارد. به همین دلیل جراحی به سبک نیمه فانتزی برای دماغ گوشتی با تایید و صلاحدید پزشک انجام می شود و نتیجه ی آن به جنس پوست بستگی دارد. هرچه پوست شما نازک تر باشد جراحی موفق تر و بهبودی شما سریعتر اتفاق می افتد.

سبک نیمه فانتزی و بینی های استخوانی

داشتن یک بینی با ساختار غضروفی محستکم و پوست نازک که از ویژگی های بینی استخوانی هستند یک شرایط ایده آل برای عمل بینی به سبک نیمه فانتزی به شمار می رود. بینی های استخوانی معمولا نتایج موفق تری از نوع گوشتی در عمل بینی به سبک نیمه فانتزی می گیرند و احتمال برگشت به حالت قبل و افتادگی نوک بینی برای آنها وجود ندارد. پس اگر بینی شما از نوع استخوانی است، کاندید مناسبی برای جراحی بینی نیمه فانتزی هستید.

آیا آقایان می توانند به سبک نیمه فانتزی بینی خود را عمل کنند؟

انجام عمل بینی مردانه جهت رفع نواقص دماغ طرفداران بسیاری دارد. اما باید بگوییم با توجه به این که معمولا اعضای صورت آقایان بزرگتر هستند، ممکن است سبک نیمه فانتزی برای آنها گزینه ی مناسبی نباشد. ولی در صورت تمایل و با توجه به نظر پزشک و در نظر گرفتن تناسب چهره می توانند سبک نیمه فانتزی را انتخاب کنند.

بینی نیمه فانتزی بهتر است یا طبیعی؟

انتخاب فرم و مدل بینی کاملا به سلیقه ی شما بستگی دارد. اگر می خواهید تنها ایرادات بینی خود را رفع کنید و به دنبال تغییرات بیشتر نیستید سبک طبیعی بیشتر مناسب شماست. اما اگر تمایل دارید بینی شما کمی از فرم طبیعی خارج شده و حالت فانتزی تری داشته باشد سبک نیمه فانتزی را انتخاب کنید.

جراح بینی اصفهان - جراح فک اصفهان | جراحی ترمیمی بینی منگنه ای

سبک فانتزی و نیمه فانتزی چه تفاوتی دارند؟

سبک فانتزی در واقع حالت اغراق شده ی فرم نیمه فانتزی است. سایز بینی در این سبک کوچکتر شده و نوک بینی سربالاتر می شود. همچنین تیغه ی بینی قوس بیشتری گرفته و زاویه ی بین لب بالایی و بینی بیشتر می شود. اگر فرم دماغ شما استخوانی است و صورت ظریفی دارید میتوانید بینی خود را به صورت نیمه فانتزی عمل کنید.

عمل بینی به سبک نیمه فانتزی با چه تکنیکی انجام می شود؟

جراحی بینی نیمه فانتزی با توجه به صلاحدید پزشک و نظر شما می تواند با دو تکنیک باز و بسته انجام شود. در روش باز پزشک در کلوملای بینی یک برش ایجاد کرده و به این صورت به ساختار داخلی بینی دسترسی کامل دارد. اما در روش بسته در سطح خارجی بینی برشی ایجاد نشده و همه ی برش ها داخلی هستند. این تکنینک مناسب زیباجویانی است که نیاز به تغییرات چندانی ندارند.

آیا عمل بینی به سبک نیمه فانتزی در تنفس مشکل ایجاد می کند؟
با توجه به این که در این سبک اندازه ی بینی و حفره های آن بیش از حد کوچک نمی شوند دچار عوارضی همچون اشکال در تنفس نخواهید شد. مگر این که جراح انتخابی شما تبحر و دانش کافی برای عمل بینی را نداشته باشد.

جراحی بینی نیمه فانتزی چه عوارضی دارد؟
عمل بینی به سبک نیمه فانتزی در صورتی که توسط جراح ماهر انجام شود عوارض چندانی نخواهد داشت. اما اگر پزشک انتخابی کم تجربه و ناوارد باشد، یا زیباجو مراقبت های پس از عمل را به صورت صحیح رعایت نکند، می تواند عوارضی از قبیل نا متقارن بودن حفره های بین، بی حسی پوست، آسیب دیدن تیغه ی میانی بینی و … را به همراه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *