ویژگی جراح ایمپلنت اصفهان

ویژگی های بهترین جراح ایمپلنت اصفهان

جراح ایمپلنت اصفهان | ایمپلنت دندان یکی از برترین روش های جایگزین دندان از دست رفته می باشد . که می بایست با دقت بالایی در ریشه دندان شما جایگذاری شود. تمامی شما عزیزان می بایست در انتخاب پزشک خود دقت بسیار زیادی خرج داده باشید . تا بتوانید خدماتی با سطح کیفی بالا دریافت کنید. بهترین جراح ایمپلنت اصفهان می بایست دارای ویژگی های برتری نسبت به سایر پزشکان در این حوزه باشد تا بتواند مراجعان را به سمت خود جذب کند . و خدمات با کیفیت به آن ها ارائه دهد. از مهم ترین ویژگی های بهترین جراح ایمپلنت اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. بهترین جراح ایمپلنت اصفهان می بایست ایمپلنت های دندان را مناسب با دندان‌ های طبیعی شما ساخته و در قسمت مناسبی از ریشه دندان جایگذاری نماید.
  2. پزشک منتخب شما می بایست تناسب اندازه را بین تمامی دندان‌ های شما حفظ کرده . و ظاهری زیبا به دندان‌ های شما ببخشد.
  3. پزشک منتخب شما در زمینه کاشت ایمپلنت می بایست مدارک تخصصی خود را از برترین دانشکده های کشور و یا خارج از کشور دریافت نموده باشد . و از تخصص و تجربه بالایی در این زمینه برخوردار باشد.
  4. برترین جراح ایمپلنت اصفهان می بایست مراحل ایمپلنت دندان را به صورت اصولی و با دقت بالایی انجام دهد . و هیچ گونه عارضه و یا خطری برای بیمار خود به وجود نیاورد.
  5. بهترین دکتر ایمپلنت دندان می بایست در برترین کلینیک های دندانپزشکی در حال ارائه خدمات به مراجعان خود باشد.

این موضوع علاوه بر آن که موجب ایجاد مشکلاتی در موارد گوناگون همچون جویدن غذا خواهد شد . بر روی زیبایی و طرح لبخند شما نیز تاثیر بسیار منفی خواهد گذاشت. ایمپلنت دندان یکی از برترین روش های جایگزین دندان از دست رفته است . که امروزه به یکی از محبوب ترین روش های کاشت دندان تبدیل شده است.

جراح بینی اصفهان | جراح فک اصفهان | علائم پس زدن ایمپلنت


همراه ما باشید با مطالب خواندنی و آموزنده دکتر بهنام خرمی جراح بینی اصفهان –  جراح فک اصفهان  :

مزایا و معایب ایمپلنت دندان

در حال حاضر ایمپلنت دندان محبوب ترین روش کاشت دندان و جایگزین دندان از دست رفته محسوب می شود . که دارای مزایای فراوانی می باشد. این روش جای خالی دندان های شما را پر می کند . و با ایجاد ظاهری مناسب برای آن ها، زیبایی از دست رفته را جبران کرده و موجب افزایش اعتماد به نفس شما عزیزان خواهد شد. ایمپلنت دندان یکی از سریع ترین روش ها جهت جایگزین نمودن دندان از دست رفته می باشد . که به سرعت می توان آن را جایگزین کرد و از ایجاد مشکل در استخوان های فک جلوگیری نمود. طول عمر بالا یکی دیگر از مزایای ایمپلنت دندان می باشد . که موجب محبوبیت این روش در بین مراجعان شده است.

طول عمر ایمپلنت ها وابسته به رعایت بهداشت دهان و دندان می تواند مادام العمر باشد . و همانند دندان های طبیعی شما عمل کند. از دیگر مزایای این روش می‌ توان به حفظ سلامتی دهان و دندان و همچنین ثابت بودن آن در استخوان فک اشاره نمود. اما ایمپلنت دندان ممکن است به دلیل مراجعه به افراد غیر متخصص، عوارض کوتاه مدت و بلند مدتی داشته باشند . که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. عفونت در محل کاشت ایمپلنت
  2. امکان آسیب به سایر دندان ها
  3. آسیب عصبی که می تواند باعث درد، بی حسی، سوزن سوزن شدن لثه ها، لب ها و چانه فرد شود.
  4. مشکلات سینوسی هنگامی که ایمپلنت های دندان قرار داده شده . در فک بالا از یکی از حفره های سینوس شما بیرون می زند.

جراح بینی اصفهان - جراح فک اصفهان | بهترین روش ایمپلنت کامل فک بالا و پایین

خدمات بهترین جراح ایمپلنت اصفهان

به طور کلی ایمپلنت دندان به سه روش انجام می شود . که تمامی این روش ها توسط بهترین دکتر جراح ایمپلنت اصفهان ارائه خواهد شد. در ادامه به معرفی نحوه انجام هر یک از روش های ایمپلنت خواهیم پرداخت :

ایمپلنت یک مرحله ای :

در برخی موارد پس از کشیدن دندان ممکن است لثه شما همپوشانی کافی نداشته باشد . و قسمتی از ایمپلنت از لثه خارج شود. در این صورت ایمپلنت دندانی در مرحله اول جراحی بخیه زده خواهد شد . و نیازی به جراحی مرحله دوم و کنار زدن بافت نرم لثه نخواهد بود. پس از گذشت دو ماه جهت ایمپلنت کردن فک پایین و سه ماه جهت ایمپلنت های دندانی در فک بالا قالب گیری برای ساختن روکش آغاز خواهد شد.

ایمپلنت دو مرحله ای :

از مزایای این نوع ایمپلنت می توان به غیر قابل دسترس بودن آن در فضای داخل دهان اشاره نمود . که برخورد هرگونه آلودگی به آن را کاهش می دهد. روش انجام این نوع ایمپلنت به گونه ای می باشد که ایمپلنت دندانی در استخوان فک شما قرار داده می‌ شود . و لثه روی آن بخیه زده خواهد شد. به همین دلیل داخل دندان مشاهده نمی شوند و زیر لثه قرار می گیرد.

ایمپلنت Immediate Loading :

در این روش همزمان با جراحی قرار دادن ایمپلنت در دندان، تاج آن نیز ساخته و قرار داده می‌ شود . و برای افرادی مناسب می باشد که به دنبال ایمپلنت دندان های جلویی خود هستند. این تاج به صورت موقت می باشد . و دندان اصلی در مراحل بعدی به بیمار تحویل داده خواهد شد.

ایمپلنت دندان از برترین جایگزین های دندان از دست رفته می باشد . که به سه روش ساخته خواهد شد و در قسمت ریشه دندان شما توسط ابزار مخصوصی جایگذاری می شود. ایمپلنت ها از جنس تیتانیوم هستند . و با استخوان فک سازگاری داشته و هیچ گونه آسیبی به آن نخواهند زد.

One thought on “ویژگی جراح ایمپلنت اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *